Povezane vesti
Napisane prve kazne: Inspekcija kontrolisala više od 130 klubova u Beogradu
Sputnik 06.07.2020
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić izjavio je da se zabrana rada ugostiteljskih objekata nakon 23 sata kontroliše, te da su sinoć, kao i prethodne večeri, po dva obejekta mandatorno kažnjena jer su radili preko dozvoljenog radnog vremena. „Ne… »
Napisane prve kazne zbog kršenja mera: Dva kluba radila posle 23 sata, od jutros inspekcija i u prevozu
Srbija danas 06.07.2020
Od 130 kontrolisanih objekata noćas, dva su radila posle 23 sata. Za vikend su kažnjena dva kluba koja su radila posle 23 sata, toliko je kažnjeno i u noći između subote i nedelje, a od jutros su na terenu i ekipe koje će kažnjavati građane… »
Radojičić: Inspekcija kontrolisala više od 130 klubova u Beogradu, napisane prve kazne
Večernje novosti 06.07.2020
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić rekao je da je za vikend inspekcija kontrolisala klubove u Beogradu. Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić rekao je, gostujući u Dnevniku RTS-a, da je za vikend inspekcija kontrolisala klubove u Beogradu. -… »
Vesti dana »

Brojanje po Vučiću: Znaju da šetaju levo-desno, pa deluje da ih je više
Vreme pre 5 satijoš 21 povezana

Prosvetari dostavili dopise reprezentativnim sindikatima, tvrde da njihovi zahtevi nisu ispunjeni
Novi magazin pre 50 minutajoš 28 povezanih

Žandarm tvrdi za Danas: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno u subotu na protestu
Danas pre 5 satijoš 14 povezanih

Oglasila se i zvezda: Crveno-beli se oprostili od Andrije Delibašića
Dnevnik pre 56 minutajoš 46 povezanih