Povezane vesti
Direktor FDA sumnja u Trumpova predviđanja o vakcini
Slobodna Evropa 06.07.2020
"Ne mogu predvidjeti kada će vakcina biti dostupna", rekao je u nedjelju direktor američke Savezne uprave za lijekove (FDA) Stephen Hahn. Pitanje o vakcini na korona virus Hahnu su postavili novinari nakon što je predsjednik Sjedinjenih Država Donald… »
Direktor FDA sumnja u Trampova predviđanja o vakcini
Danas 06.07.2020
Direktor američke Savezne uprave za lekove (FDA) Stiven Han sumnja u predviđanja predsednika SAD Donalda Trampa da će vakcina protiv kovid-19 biti spremna ove godine. „Ne mogu da predvidim kada će vakcina biti dostupna“, izjavio je Han, prenosi Bi-Bi-Si… »
Vesti dana »
MUP: Uhapšena tri muškarca zbog dečije pornografije
Serbian News Media pre 58 minutajoš 38 povezanih
Vučić: Srbija ima najveće rezerve energenata u regionu; Još nemamo potvrdu OFAK-a da će produžiti licencu NIS-u
RTV pre 48 minutajoš 174 povezane
SAD: Sledi "najveći udar do sada"; "Smrt i razaranje će pasti s neba" FOTO/VIDEO
B92 pre 42 minutajoš 34 povezane
GRAD PIROT POMAŽE LEČENJE DECE: Za ovu godinu opredeljeno 2,6 miliona dinara
Pirotske vesti pre 2 satajoš 23 povezane
Lekari u šoku: Strašna povreda fudbalera na meču Lige šampiona, jednom prst "visi o koncu", a teško stradao i njegov saigrač!
Večernje novosti pre 28 minutajoš 26 povezanih


