Povezane vesti

POTRESNA ISPOVEST RASIMA LJAJIĆA ZA KURIR: Tresem se kad mi zvoni mobilni, odmah se pitam ko je umro

POTRESNA ISPOVEST RASIMA LJAJIĆA ZA KURIR: Tresem se kad mi zvoni mobilni, odmah se pitam ko je umro

Sandžak haber 06.07.2020
NOVI PAZAR – Imam strah od svake poruke. Kad čujem da zvoni telefon, da stigne poruka… Jer nemaš ništa lepo da čuješ – ko je umro, ko se razboleo, ko treba da se prebaci… Ko da sam baždaren na loše vesti, kaže Ljajić Rasim Ljajić… »
Ljajić: Ne spavam po celu noć, bojim se! Možda ću preživeti koronu, ali moj mozak neće pregurati bez posledica!

Ljajić: Ne spavam po celu noć, bojim se! Možda ću preživeti koronu, ali moj mozak neće pregurati bez posledica!

Pravda 06.07.2020
Rasim Ljajić, potpredsednik Vlade i ministar trgovine, čovek koji danima u Novom Pazaru koordinira između lokalne samouprave, bolnice i države, priznaje da, ukoliko preživi sve ovo, njegov mozak sigurno neće proći bez posledica. "Imam strah od… »
POTRESNA ISPOVEST RASIMA LJAJIĆA ZA KURIR: Tresem se kad mi zvoni mobilni, odmah se pitam ko je umro

POTRESNA ISPOVEST RASIMA LJAJIĆA ZA KURIR: Tresem se kad mi zvoni mobilni, odmah se pitam ko je umro

IndeksOnline 06.07.2020
NOVI PAZAR – Imam strah od svake poruke. Kad čujem da zvoni telefon, da stigne poruka… Jer nemaš ništa lepo da čuješ – ko je umro, ko se razboleo, ko treba da se prebaci… Ko da sam baždaren na loše vesti, kaže Ljajić Rasim Ljajić… »
Ljajić: Ovo je najteži deo mog života, tresem se kad mi zvoni mobilni

Ljajić: Ovo je najteži deo mog života, tresem se kad mi zvoni mobilni

Mondo 06.07.2020
Rasim Ljajić, potpredsednik Vlade i ministar trgovine, čovek koji danima u Novom Pazaru koordinira između lokalne samouprave, bolnice i države, priznaje da, ukoliko preživi sve ovo, njegov mozak sigurno neće proći bez posledica. Rasim Ljajić… »
Tresem se kad mi zvoni telefon: Strašna ispovest Rasima Ljajića - "Najteži deo mog života, ako preživim..."

Tresem se kad mi zvoni telefon: Strašna ispovest Rasima Ljajića - "Najteži deo mog života, ako preživim..."

Srbija danas 06.07.2020
Samo u poslednja tri dana išao u četiri porodice da izjavi saučešće. Imam strah od svake poruke. Kad čujem da zvoni telefon, da stigne poruka... Jer nemaš ništa lepo da čuješ - ko je umro, ko se razboleo, ko treba da se prebaci... Ko da sam… »

Vesti dana »