Povezane vesti

Šok fotka čede Jovanovića podelila Srbiju: Neki se naslađuju, a neki mu žele brz oporavak da bi mogao da odgovara! (foto)

Šok fotka čede Jovanovića podelila Srbiju: Neki se naslađuju, a neki mu žele brz oporavak da bi mogao da odgovara! (foto)

Pravda 06.07.2020
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović oglasio se iz Infektivne klinike, i to na svom Tviter nalogu gde je objavio i šokantnu fotografiju. Inače tamo je smešten zbog komplikacija izazvanih koronavirusom i poručio da ga je kiseonik… »
Jovanović se oglasio iz bolnice: Pluća se bore s virusom, kiseonik me sačuvao

Jovanović se oglasio iz bolnice: Pluća se bore s virusom, kiseonik me sačuvao

N1 Info 06.07.2020
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović oglasio se iz Infektivne klinike, na koju je smešten zbog komplikacija izazvanih koronavirusom i poručio da ga je kiseonik sačuvao. "Premoren sam, zaustavili smo tokom vikenda širenje upale… »
Čedomir Jovanović iz bolnice: Sačuvao me kiseonik, doktori zaustavili širenje upale pluća

Čedomir Jovanović iz bolnice: Sačuvao me kiseonik, doktori zaustavili širenje upale pluća

Radio 021 06.07.2020
Lider Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović javio se iz bolnice, poručujući da su doktori uspeli da mu zaustave širenje upale pluća. "Kiseonik me je sačuvao i još mi je neophodan da bih što više odmarao pluća koja se bore sa virusom… »
Oglasio se Čeda Jovanović: Evo kakvo je trenutno zdravstveno stanje lidera LDP

Oglasio se Čeda Jovanović: Evo kakvo je trenutno zdravstveno stanje lidera LDP

Večernje novosti 06.07.2020
Lider LDP Čedomir Jovanović, koji je hospitalizovan zbog upale pluća, oglasio se o svom zdravstvenom stanju. Lider LDP Čedomir Jovanović, koji je hospitalizovan zbog upale pluća, oglasio se o svom zdravstvenom stanju. - Premoren sam, zaustavili smo… »
Čedomir Jovanović iz bolnice i sa cevčicama (FOTO)

Čedomir Jovanović iz bolnice i sa cevčicama (FOTO)

Vesti online 06.07.2020
Lider LDP Čedomir Jovanović, koji je zaražen koronavirusom, javio se putem svog Fejsbuk profila. Mediji su ranije preneli da je njegovo stanje loše i da se nalazi na kiseoniku, kao i da je prebačen na Infektivnu kliniku. On se danas javio putem svog… »
„Bolovi me kidali, kiseonik me sačuvao“: Poruka Čedomira Jovanovića iz bolničke postelje

„Bolovi me kidali, kiseonik me sačuvao“: Poruka Čedomira Jovanovića iz bolničke postelje

Sputnik 06.07.2020
Lider Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović, koji je zaražen virusom korona, objavio je na svom Fejsbuk profilu fotografiju iz bolničke postelje i naveo da mu je tokom vikenda zaustavljeno širenje upale pluća. „Zaustavili smo tokom… »
Oglasio se Čedomir Jovanović: Kiseonik me sačuvao

Oglasio se Čedomir Jovanović: Kiseonik me sačuvao

Nova 06.07.2020
Lider Liberalnodemokratske partije Čedomir Jovanović oglasio se iz Infektivne klinike, na koju je smešten zbog komplikacija izazvanih koronavirusom. “Premoren sam, zaustavili smo tokom vikenda širenje upale pluća, kiseonik me je sačuvao i još mi… »
Čeda Jovanović na aparatima: Poslao poruku iz bolničke postelje (foto)

Čeda Jovanović na aparatima: Poslao poruku iz bolničke postelje (foto)

Mondo 06.07.2020
Lider LDP Čedomiru Jovanoviću, koji se već nekoliko dana nalazi na Infektivnoj klinici zbog upale pluća, uključen kiseonik. Lider LDP Čedomiru Jovanoviću, koji se već nekoliko dana nalazi na Infektivnoj klinici zbog upale pluća, uključen… »
Čeda Jovanović se oglasio slikom iz Infektivne klinike: Premoren sam, kiseonik mi je još neophodan

Čeda Jovanović se oglasio slikom iz Infektivne klinike: Premoren sam, kiseonik mi je još neophodan

Telegraf 06.07.2020
On se od 30. juna nalazi u bolnici zbog teške upale pluća. Lider LDP Čedomir Jovanović oglasio se danas na Tviteru iz Infektivne klinike u Beogradu gde se već nekoliko dana leči od korona virusa. - Premoren sam, zaustavili smo tokom vikenda širenje… »
Iznemogao i sa maskom za kiseonik: Prve reči Jovanovića nakon hitne hospitalizacije (foto)

Iznemogao i sa maskom za kiseonik: Prve reči Jovanovića nakon hitne hospitalizacije (foto)

Srbija danas 06.07.2020
Danima se borio sa temperaturom i jakim kašljem. Čedomir Jovanović, lider Liberalno demokratske partije koji se trenutno nalazi na Infektivnoj klinici u Beogradu gde je primljen zbog jake upale pluća se oglasio na društvenoj mreži Tviter. - Premoren… »

Vesti dana »