Повезане вести
Десет година за злочине на Србима: Мучио цивиле у затвору
Мондо 06.07.2020
Одељење за ратне злочине Вишег суда у Београду осудило је на 10 година затвора Хусеина Мујановића! Одељење за ратне злочине Вишег суда у Београду осудило је на 10 година затвора Хусеина Мујановића! Хусеин Мујановић је… »
Некадашњи припадник Армије БиХ у Београду осуђен на десет година
Ал Јазеера 06.07.2020
Хусеина Мујановића је осуђен због казненог дјела ратни злочин против цивилног становништва. Одјел за ратне злочине Вишег суда у Београду осудио је данас на десет година затвора Хусеина Мујановића, некадашњег припадника Армије… »
Београд: Хусеин Мујановић осуђен на десет година затвора
Слободна Европа 06.07.2020
Виши суд у Београду у понедјељак 6. јула је осудио Хусеина Мујановића, који је оптужен да је као ратни командант затвора злостављао Србе у Храсници код Сарајева 1992. године, на десет година затвора, јавља новинска агенција… »
Вести дана »
Трамп: Европљани су слаби, Русија има снажну позицију у рату против Украјине
Бета пре 40 минутајош 30 повезаних
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 40 минутајош 32 повезане
Више од 32.000 пријава за легализацију: Не смањује се интересовање грађана за акцију "Свој на своме"
Курир пре 5 минутајош 46 повезаних





