Povezane vesti

Mačvan zaražen korona virusom, smešten je u bolnicu "Dragiša Mišović"

Mačvan zaražen korona virusom, smešten je u bolnicu "Dragiša Mišović"

Sportski žurnal 06.07.2020
Kako se navodi, on se trenutno nalazi u bolnici "Dragiša Mišović" Nekadašnji kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Milan Mačvan pozitivan je na korona virus, prenose beogradski mediji. Mačvan je još jedan u nizu sportista koji je zaražen ovim… »
Milan Mačvan hospitalizovan zbog korona virusa

Milan Mačvan hospitalizovan zbog korona virusa

Telegraf 06.07.2020
Nekadašnji košarkaš potvrdio na Tviteru da je bolestan. Nekadašnji srpski košarkaš Milan Mačvan (30) pozitivan je na korona virus. Bivši kapiten reprezentacije Srbije potvrdio je na Tviteru da je hospitalizovan i da se nalazi u KBC "Dragiša… »
Bivši fudbaler zvezde preživljava pakao zbog korone: Virus nije naivan, hvala doktorima

Bivši fudbaler zvezde preživljava pakao zbog korone: Virus nije naivan, hvala doktorima

Hot sport 06.07.2020
Koronavirus ne bira, udara mlade, stare, sportiste muzičare, doktore… Bivši fudbaler Crvene zvezde Zoran Urumov preživeo je dramu zbog prisustva koronavirusa u njegovom sistemu. On je nedavno primljen u bolnicu ‘Dragiša Mišović‘. – Deset… »
Ima li kraja: Mačvan hitno primljen u bolnicu, sumnja se na koronavirus!

Ima li kraja: Mačvan hitno primljen u bolnicu, sumnja se na koronavirus!

Hot sport 06.07.2020
Bivši košarkaš i nekadašnji reprezentativac Srbije smešten je u bolnicu Dragiša Mišović. Kako prenose beogradski mediji pozivajući se na izvore bliske košarkašu Mačvan je pozitivan na koronavirus i smešten je na dalje lečenje. NIKOLA JOKIĆ… »
Mačvan potvrdio: Imam koronu, u bolnici sam

Mačvan potvrdio: Imam koronu, u bolnici sam

Mozzart sport 06.07.2020
„Želim svima brz oporavak“, kaže košarkaški as. Još jedan srpski sportista kojeg je oborila korona – Milan Mačvan. Doskorašnji košarkaš, koji je nedavno objavio da je završio karijeru, smešten je u bolnicu Dragiša Mišović. Mačvan je… »
Oglasio se Mačvan iz bolnice: Njegovu poruku trebalo bi svi ozbiljno da shvatimo!

Oglasio se Mačvan iz bolnice: Njegovu poruku trebalo bi svi ozbiljno da shvatimo!

Hot sport 06.07.2020
Vest koja se pojavila pre sat vremena dobila je potrvdu. Milan Mačvan je hospitalizovan zbog koronavirusa. Mačvan je smešten na lečenje u Covid bolnicu ‘Dragiša Mišović‘ i oseća se dobro. Srpski košarkaš oglasio se putem Tvitera poslavši… »
Bivši igrač Zvezde pobedio koronu: Bio sam na ivici, hvala doktorima, sestrama...

Bivši igrač Zvezde pobedio koronu: Bio sam na ivici, hvala doktorima, sestrama...

Sportski žurnal 06.07.2020
Ne bira korona na koga će udariti, mladi, bivši i sadašnji sportisti širom sveta nisu bili pošteđeni od ovog virusa. Koliko god uspešni bili na terenu, dvorani, bazenu, mnogi su u minulih mesec dana poklekli. Bivši prvotimac Crvene zvezde, Busana… »
Čuveni košarkaš primljen u bolnicu! Milan Mačvan pozitivan na koronu, smešten u "Dragiša Mišović"

Čuveni košarkaš primljen u bolnicu! Milan Mačvan pozitivan na koronu, smešten u "Dragiša Mišović"

Sportal blic 06.07.2020
Niz poznatih sportista zaraženih korona virusom je sve duži, a na njemu je i Milan Mačvan. Kako portal "Republika" saznaje, je primljen u bolnicu "Dragiša Mišović" u Beogradu gde se leči od Kovida-19. Mada su navijači Partizana priželjkivali… »
Mačvan u bolnici zbog korone: Ljudi, čuvajte se

Mačvan u bolnici zbog korone: Ljudi, čuvajte se

Nova 06.07.2020
Milan Mačvan, bivši kapiten reprezentacije Srbije, pozitivan je na koronavirus i nalazi se na bolničkom lečenju. Nekadašnji košarkaš nakon što je osetio simptome testiran je na koronavirus, a kad je ustanovljeno da je pozitivan smešten je u… »
I Mačvan među zaraženima: Hvala na podršci

I Mačvan među zaraženima: Hvala na podršci

N1 Info 06.07.2020
Srpski košarkaš Milan Mačvan zaražen je virusom korona i to je potvrdio na svom tviter profilu. Mačvan je hospitalizovan u KBC "Dragiša Mišović" i kako navodi na tviteru ima sve što mu je potrebno. "Hvala svima na podršci, tačno je da sam… »
Još jedan bivši reprezentativac, kapiten, u bolnici zbog korone!

Još jedan bivši reprezentativac, kapiten, u bolnici zbog korone!

Mondo 06.07.2020
I Milan Mačvan zaražen opasnim virusom. I Milan Mačvan zaražen opasnim virusom. Niz poznatih sportista zaraženih korona virusom sve je duži. Neki su se u međuvremenu i oporavili, ali neke je tek zahvatio. Među njima je Milan Mačvan! Bivši… »

Vesti dana »