Povezane vesti
Crna Gora: Svi koji uđu iz Srbije od večeras idu u najstroži karantin!
Mondo 06.07.2020
Nacionalno koordinaciono telo za zarazne bolesti (NKT) Crne Gore je donelo više epidemioloških mera u borbi protiv širenja korona virusa u toj zemlji! U poslednja 24 sata potvrđeno je 60 novih slučajeva korona virusa. Novootkriveni slučajevi su iz… »
Osobe koja ulaze u Crnu Goru iz Srbije idu u karantin
Slobodna Evropa 06.07.2020
Građani koji ulaze u Crnu Goru iz Srbije biće upućivani isključivo u karantin zbog pogoršanja epidemiološke situacije u Srbiji, odlučilo je Nacionalno koordinaciono tijelo (NKT), nakon sjednice 6. jula. "Crna Gora ostaje opredijeljena da se ne zatvara za… »
Koordinaciono telo Crne Gore: Sve osobe koje uđu iz Srbije moraju u karantin
N1 Info 06.07.2020
Nacionalno koordinaciono telo za zarazne bolesti odlučilo je da se sve osobe koje iz Srbije uđu u Crnu Goru od večeras upućuju u karantin, u objekte spremne za tu namenu. U saopštenju se ističe da Crna Gora ne želi da zatvara granice za svoje državljane… »
Crnogorci doneli nove propise: Ovo vas čeka ako dolazite iz Srbije
Telegraf 06.07.2020
Mera će se primjenjivati u narednih nedelju dana, nakon čega će, na osnovu analize učinka mere i epidemiološke situacije, biti odlučeno da li će primena mere biti produžena. Nacionalno koordinaciono telo za zarazne bolesti (NKT) na današnjoj sednici… »
Vesti dana »

Stalne članice Saveta bezbednosti UN različito o stanju na Kosovu, odnosima Beograda i Prištine i misiji UNMIK
Danas pre 3 satajoš 4 povezane

U Evropskom parlamentu debata o Srbiji: Raspravljali o padu nadstrešnice i protestima, Kos pozvala obe strane na mir
Blic pre 2 satajoš 1 povezana