Повезане вести
БМВ у другом тромесечју забележио за 25 одсто мању продају
Ауто блог 07.07.2020
Немачки произвођач луксузних аутомобила БМВ је у уторак објавио да му је због коронакризе продаја у другом тромесечју пала за четвртину, издвајајући азијско тржиште као једину светлу тачку. Продаја возила бренда БМВ у другом… »
Преполовљена продаја нових аутомобила у Хрватској
Ауто блог 07.07.2020
Током јуна у Хрватској је продато 4.150 нових путничких возила, што је 49,6 посто мање него у истом месецу прошле године када их је продато 8.235. Од почетка године продато је 17.436 нових возила, уз пад од 54,3 посту у односу… »
Волво у јуну продао само 2,1 одсто мање аутомобила
Ауто блог 07.07.2020
Волво је саопштио да је у јуну ове године продао 61.484 аутомобила, што је пад од само 2,1 одсто у поређењу са јуном 2019. Треба напоменути да је то заслуга повећане продаје на кинеском и америчком тржишту. Тачније, у Кини је… »
Вести дана »
Листа „Млади Кула“ коју подржавају студенти, упркос опструкцијама предата изборној комисији
Данас пре 29 минутајош 31 повезана
БЛОГ УЖИВО Пољопривредници вечерас на састанку одлучују о даљим корацима, полиција током дана снимала возила пољопривредника, легитимисала грађане који их подржавају
Нова пре 18 минутајош 40 повезаних
Студенти у блокади најавили да ће све важне позиве и информације грађанима убудуће слати мејлом
Сербиан Невс Медиа пре 47 минутајош 17 повезаних
Сијарто: Кијев признао да је „Дружбу“ блокирао из политичких разлога
Спутник пре 1 сатјош 25 повезаних
Иран се огласио са паузе: Преговори са САД озбиљни, фокус на нуклеарним питањима и санкцијама"
Б92 пре 2 сатајош 26 повезаних

