Повезане вести
Србија, Холокауст и Други светски рат: Заробљеништво Миклоша Раднотија у нацистичком логору у Бору
Јужне вести 07.07.2020
ББЦ/Стефан Веселиновић Споменик мађарском песнику Миклошу Раднотију испред Дома здравља у Бору „Сви знају за [Миклоша] Раднотија и његове песме, али мало ко у Мађарској ће знати да вам каже да је био Јеврејин", говори Петер… »
Србија, Холокауст и Други светски рат: Заробљеништво Миклоша Раднотија у нацистичком логору у Бору
BBC News 07.07.2020
Током Другог светског рата у околини Бора постојала су 33 радна логора, у којима је израбљивано и мучено више хиљада људи. „Сви знају за [Миклоша] Раднотија и његове песме, али мало ко у Мађарској ће знати да вам каже да је… »
Вести дана »
Протест судија, тужилаца и адвоката „Правосуђе још има снаге“: Шта се догодило на данашњем протесту судија и тужилаца Судија Управног суда: Не постоје “блокадери судије и тужиоци”, већ само људи који раде своје послове
Озон пресс пре 6 сатијош 23 повезане
Почиње пријава нелегалних објеката: Од сутра ујутру ради дигитална платформа, циљ евидентирати 4,8 милиона објеката
Глас југа пре 4 сатијош 34 повезане
На граници лудила: Чешки председник поручио да се ближи тренутак "обарања руских авиона"
Правда пре 4 сатијош 51 повезана




