Povezane vesti

Otac devojčice iz Novog Pazara ljut: Zloupotrebili mi dete, zahtevam kazne

Otac devojčice iz Novog Pazara ljut: Zloupotrebili mi dete, zahtevam kazne

Sandžak haber 07.07.2020
Share Facebook Twitter Email Print Tumblr Linkedin Telegram Reklama Otac devojčice čija je fotografija kružila internetom kao dokaz o nehumanim uslovima za infuziju u novopazarskoj Covid bolnici zatražio je danas od nadležnih organa da pokrenu… »
Otac tvrdi da je on tražio da se devojčici infuzija da ispred bolnice u Novom Pazaru

Otac tvrdi da je on tražio da se devojčici infuzija da ispred bolnice u Novom Pazaru

Slobodna Evropa 07.07.2020
Hanefija Krkušić, otac devojčice koja je fotografisana dok prima infuziju ispred Dečjeg odeljenja Opšte bolnice u Novom Pazaru, izjavio je da je on insistirao da joj se infuzija priključi ispred bolnice. "Doktorka nam je dala uput za Kraljevo, a… »
Pazarac traži da se procesuiraju oni koji su mu slikali i zloupotrebili dete

Pazarac traži da se procesuiraju oni koji su mu slikali i zloupotrebili dete

N1 Info 07.07.2020
Hanefija Krkušić, otac devojčice koja je fotografisana kako prima infuziju na stolici ispred bolnice u Novom Pazaru, danas je zatražio od nadležnih organa da se procesuiraju oni koji su "fotografisali i zloupotrebili njegovo dete." “Dali su mi uput… »
Otac devojčice koja je dobila infuziju ispred bolnice tvrdi da je situacija zloupotrebljena

Otac devojčice koja je dobila infuziju ispred bolnice tvrdi da je situacija zloupotrebljena

Danas 07.07.2020
Hanefija Krkušić, otac devojčice koja je fotografisana kako prima infuziju na stolici ispred bolnice u Novom Pazaru, danas je zatražio od nadležnih organa da se procesuiraju oni koji su fotografisali i zloupotrebili njegovo dete. Na konferenciji za… »

Vesti dana »