Povezane vesti

Đoković odabrao grend slem na kojem će sigurno nastupati: Ovo je plan za nastavak sezone (FOTO)

Đoković odabrao grend slem na kojem će sigurno nastupati: Ovo je plan za nastavak sezone (FOTO)

Vesti online 07.07.2020
Najbolji svetski teniser, Novak Đoković, po svemu sudeći je odabrao turnire na kojima će sigurno nastupati u nastavku ATP sezone, pa tako, za sada, u planu ima samo odigravanje Otvorenog prvenstva Francuske. Tako je barem sudeći po rasporedu… »
Đoković: Još ne znam da li ću da igram na US Openu

Đoković: Još ne znam da li ću da igram na US Openu

Nova 07.07.2020
Novak Đoković je u utorak, prvi put otkako je bio testiran na koronavirus, prvo pozitivno pa negativno, trenirao na svojim terenima na Dorćolu. S druge strane mreže sparing partner je bio Viktor Troicki. “Još ne znam da li ću da igram na US Openu… »
Za koje turnire će se odlučiti Đoković?

Za koje turnire će se odlučiti Đoković?

N1 Info 07.07.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković još nije odlučio koje će turnire igrati kada se nastavi sezona, pojasnili su iz njegovog tima. Iako je tokom utorka na zvaničnom sajtu srpskog igrača stajalo da je naredni turnir na kome će učestvovati Gren… »
Novak je spreman, evo kada kreće odbrana svetskog trona!

Novak je spreman, evo kada kreće odbrana svetskog trona!

Sportske.net 07.07.2020
Kako je i najavljeno, propustiće neke od bitnih turnira. Najbolji teniser sveta Novak Đoković oporavio se od koronavirusa i uskoro će nastaviti normalan trenažni proces. ATP sezona se nastavlja sredinom avgusta, prvi turnir jeste onaj u Vašingtonu… »

Vesti dana »