Povezane vesti

Džoni Dep šokirao na sudu: Amber Herd se po*rala na moj krevet! (video)

Džoni Dep šokirao na sudu: Amber Herd se po*rala na moj krevet! (video)

Mondo 07.07.2020
Da, dragi naši - samo najfiniji tračevi iz Holivuda! Da, dragi naši - samo najfiniji tračevi iz Holivuda! Nakon godina čekanja, meseci čitanja jezivih optužbi glumice i glumca - Džoni Dep i Amber Herd su konačno dobili priliku da "odmere snage" u… »
Džoni Dep: Tvrdnje moje bivše supruge su "bolesne"

Džoni Dep: Tvrdnje moje bivše supruge su "bolesne"

Dnevnik 07.07.2020
LONDON: Glumac Džoni Dep izjavio je danas da je njegova bivša supruga Amber Herd iznela "bolesne" tvrdnje o zlostavljanju i lažno ga optužila da je čudovište, dok je svedočio u slučaju klevete u Velikoj Britaniji. Dep tuži britanski tabloid San… »
Veliko suočavanje: Džoni Dep i Amber oči u oči na sudu nakon optužbi za zlostavljanje, glumac šokirao: "Probao sam sve…

Veliko suočavanje: Džoni Dep i Amber oči u oči na sudu nakon optužbi za zlostavljanje, glumac šokirao: "Probao sam sve…

Blic 07.07.2020
Bivši supružnici Amber Herd i Džoni Dep suočili su se juče na sudu u Londonu, što je njihov prvi susret oči u oči nakon dramatičnog razlaza. Oboje su po dolasku u Viši sud stigli sa zaštitom - on sa maskom, a ona sa maramom, a radi se o… »
Veliko suočavanje: Amber Herd i Džoni Dep stigli na prvo suđenje! (foto)

Veliko suočavanje: Amber Herd i Džoni Dep stigli na prvo suđenje! (foto)

Mondo 07.07.2020
Suđenje bivših supružnika zbog optužbi za nasilje u porodici počinje! Suđenje bivših supružnika zbog optužbi za nasilje u porodici počinje! Bivši supružnici Džoni Dep i Amber Herd suočavaju se po prvi put na sudu zbog glumičinih optužbi da… »
Prvo suočavanje: Džoni Dep i Amber Herd se sreli na sudu

Prvo suočavanje: Džoni Dep i Amber Herd se sreli na sudu

Nova 07.07.2020
Amber Herd i Džoni Dep pojavili su se jutros na sudu u Londonu jutros, što je njihovo prvo suočavanje nakon dramatičnog razlaza. Oboje su po dolasku u Viši sud stigli sa zaštitom – on sa maskom, ona sa maramom, a radi se o suđenju povodom tvrdnji… »

Vesti dana »