Povezane vesti

"Ima samo jedan razlog koji me tera da se ovako pozdravim sa svima...": Poslednja poruka Morikonea

"Ima samo jedan razlog koji me tera da se ovako pozdravim sa svima...": Poslednja poruka Morikonea

Telegraf 07.07.2020
Morikone je svoju poslednju poruku napisao neposredno pre kobnog pada, kao da je osetio da mu se bliži kraj. - Ja sam, Enio Morikone, mrtav - reči su koje otvaraju poslednju poruku koju je napisao Enio Morikone, i koju je advokat Đorđo Asuma pročitao… »
Kompozitor objavio sebi čitulju: „Ja, Enio Morikone, umro sam“

Kompozitor objavio sebi čitulju: „Ja, Enio Morikone, umro sam“

Dnevnik 07.07.2020
RIM: Čuveni italijanski kompozitor Enio Morikone dao je čitulju samom sebi nekoliko dana pred smrt, koja je danas objavljena u italijanskoj štampi, a prenela je Republika. Čitulja počinje jednostavnom rečenicom "Ja, Enio Morikone, umro sam"… »
Poslednja poruka: “Ja, Enio Morikone, umro sam”

Poslednja poruka: “Ja, Enio Morikone, umro sam”

Nova 07.07.2020
"Ja, Enio Morikone sam umro", napisao je čuveni italijanski kompozitor u čitulji samom sebi nekoliko dana pred smrt, a danas je objavljena u italijanskoj štampi. Članovi Morikoneove porodice pronašli su poslednje redove slavnog kompozitora… »
"Ja, Enio Morikone, sam umro": Čuveni kompozitor napisao svoju čitulju nekoliko dana pred smrt

"Ja, Enio Morikone, sam umro": Čuveni kompozitor napisao svoju čitulju nekoliko dana pred smrt

Radio 021 07.07.2020
Čuveni italijanski kompozitor Enio Morikone, koji je preminuo juče u 91. godini, napisao je sam svoju čitulju koja je objavljena u današnjim italijanskim novinama. U njoj, Morikone se priseća režisera Đuzepea Tornatorea, drugih prijatelja i… »

Vesti dana »