Povezane vesti

Nadal odustao od US opena?

Nadal odustao od US opena?

Vesti online 07.07.2020
Španski teniser Rafael Nadal potvrdio je svoje učešće na turniru iz Masters serije 1000 u Madridu. Takmičenje u prestonici Španije počinje 14. septembra, samo dan nakon US opena. To bi moglo da znači da je „Bik sa Majorke“ odustao od grend… »
Želi nove bodove: Nadal će igrati u Madridu

Želi nove bodove: Nadal će igrati u Madridu

N1 Info 07.07.2020
Španski teniser Rafael Nadal igraće na Masteru u Madridu, potvrdio je direktor turnira Felisijano Lopez. "Razgovarao sam sa svojim prijateljem Rafaelom Nadalom, koji mi je potvrdio da će učetvovati na turniru u Madridu u septembru", poručio je Lopez… »
Nadal definitivno odustao od US Opena?

Nadal definitivno odustao od US Opena?

Sportske.net 07.07.2020
Španac izgleda ne namerava da napušta Evropu usled pandemije koja i dalje traje. Rafael Nadal je danas indirektno nagovestio verovatan scenario o svom učešću na US Openu. On je na svom Tviteru potvrdio da će učestvovati opet na svom omiljenom… »
Nadal igra na turniru u Madridu, neizvestan za Ju Es open

Nadal igra na turniru u Madridu, neizvestan za Ju Es open

Novi magazin 07.07.2020
Španski teniser Rafael Nadal igraće na turniru u Madridu, a njegov nastup na Ju Es openu u Njujorku je neizvestan. Direktor turnira u Madridu Felisijano Lopes objavio je na Tviteru da će drugi teniser sveta učestvovati na turniru. "Razgovarao sam sa… »
Nadal preksače US open: Želi nove bodove

Nadal preksače US open: Želi nove bodove

Hot sport 07.07.2020
Španski teniser Rafael Nadal igraće na Masteru u Madridu, potvrdio je direktor turnira Felisijano Lopez. Takmičenje u prestonici Španije počinje 14. septembra, samo dan nakon US opena, što bi značilo da je ‘kralj šljake’ osustao od Grend slema… »

Vesti dana »