Povezane vesti
Avala studio: Šuma je dragulj koji se čuva
Nova 07.07.2020
Kompanija Avala studios doo odbacila je danas optužbe iznete u nekim medijima da će u beogradskom Košutnjaku biti posečeno više hektara šume da bi se izradio stambeni kompleks i parking u najvećem beogradskom parku. “Društvena odgovornost Avala studios… »
Evo šta kaže investitor: Šuma u "Avala filmu" dragulj koji se čuva
Mondo 07.07.2020
Kompleks Avala filma na Čukarici bi kako je i ranije najavljivano trebalo da poprimi potpuno drugačiji izgled. Iz gradske vlasti su rekli da neće dozvoliti da se smanji šumska osnova, svoje primedbe izneli su i građani kao i opozicija. Evo šta o svemu… »
Vesti dana »

Protest i šetnja zaposlenih u kulturi u Beogradu: "Prosečna zarada 76.000, a za državu smo nevidljivi"
N1 Info pre 48 minutajoš 7 povezanih

Zašto nema peleta na stovarištima:"Da je država intervenisala sa robnim rezervama do ovoga ne bi došlo"
N1 Info pre 4 satijoš 3 povezane

Student Luka Stevanović posle tri meseca kućnog pritvora ostaje istrajan u borbi za ispunjenje studentskih zahteva: Gledam na slobodu sa malo prisnije strane nego što sam gledao ranije
Glas Šumadije pre 3 satajoš 4 povezane

Crveno-beli pred novim izazovom – stiže Real Madrid: Arena spremna za spektakl 5. kola Evrolige!
Hot sport pre 18 minutajoš 23 povezane