Povezane vesti

Direktor FBI-ja: Kina je najveća prijetnja Sjedinjenim Državama

Direktor FBI-ja: Kina je najveća prijetnja Sjedinjenim Državama

Slobodna Evropa 08.07.2020
Direktor američkog Federalnog istražnog bira (FBI) rekao je da djela špijunaže i krađe od strane kineske vlade predstavljaju "najveću dugoročnu prijetnju" budućnosti SAD-a. U razgovoru za Hudsonov institut u Washingtonu, Christopher Wray je rekao… »
„Kina najveća pretnja po SAD“

„Kina najveća pretnja po SAD“

Vesti online 08.07.2020
Direktor FBI izjavio je da dela špijunaže i krađa u različitim oblastima, koje radi kineska vlada, predstavljaju najveću dugoročnu pretnju za budućnost SAD. Govoreći u Institutu Hadson u Vašingtonu, Kristofer Vrej je rekao da je Kina počela da… »
Direktor FBI optužuje: "Kina najveća pretnja po SAD"

Direktor FBI optužuje: "Kina najveća pretnja po SAD"

Pravda 08.07.2020
Direktor FBI izjavio je da dela špijunaže i krađa u različitim oblastima, koje radi kineska vlada, predstavljaju najveću dugoročnu pretnju za budućnost SAD. Govoreći u Institutu Hadson u Vašingtonu, Kristofer Vrej je rekao da je Kina počela da… »
Direktor FBI: Kina najveća dugoročna pretnja za budućnost SAD

Direktor FBI: Kina najveća dugoročna pretnja za budućnost SAD

N1 Info 08.07.2020
Direktor američkog Federalnog istražnog biroa (FBI) Kristofer Vrej ocenio je da Kina predstavlja "najveću dugoročnu pretnju" za budućnost SAD. Vrej na Institutu Hadson u Vašingtonu naveo da je Kina počela da traži Kineze koji žive u inostranstvu… »
Direktor FBI-ja: Kina je najveća prijetnja za SAD

Direktor FBI-ja: Kina je najveća prijetnja za SAD

Al Jazeera 08.07.2020
Djela špijunaže i krađe kineske vlade predstavljaju 'najveću dugoročnu prijetnju' budućnosti SAD-a, kaže Christopher Wray. Direktor američkog Federalnog istražnog bira (FBI) Christopher Wray izjavio je da djela špijunaže i krađe kineske vlade… »
Direktor FBI opleo po Kini: Predstavlja najveću dugoročnu pretnju budućnosti SAD

Direktor FBI opleo po Kini: Predstavlja najveću dugoročnu pretnju budućnosti SAD

Kurir 08.07.2020
Direktor američkog Federalnog istražnog bira (FBI) Kristofer Vrej izjavio je da dela špijunaže i krađe kineske vlade predstavljaju "najveću dugoročnu pretnju" budućnosti Sjedinjenih Američkih Država. On je u Hadsonovom institutu u Vašingtonu… »

Vesti dana »