Povezane vesti

Lalatović ne zaboravlja suspenziju: Šusteru sam slomio šoferšajbnu jer mi je uvredio pokojnu majku

Lalatović ne zaboravlja suspenziju: Šusteru sam slomio šoferšajbnu jer mi je uvredio pokojnu majku

Mozzart sport 08.07.2020
Strateg Lala o jednom od upečatljivijih trenutaka iz igračkih dana. Trener Vojvodine Nenad Lalatović otkrio je detalje jedne svađe sa nekadašnjim trenerom Šahtjora Berndom Šusterom, koja se završila tako što je legendarnom Nemcu razbio… »
Lalatović otkrio, kantom na BMW legendarnog Nemca zbog uvrede!

Lalatović otkrio, kantom na BMW legendarnog Nemca zbog uvrede!

Sportske.net 08.07.2020
Nije mogao da mu prećuti, na kraju je morao da reaguje i vlasnik kluba. Trener Vojvodine Nenad Lalatović je gostujući u emisiji "Amidži šou" na TV Pink otkrio zanimljivu anegdotu iz igračke karijere dok je nastupao za Šahtjor Donjeck. Šef struke… »
"Kantom sam mu razbio: Šoferšajbnu!" Nenad Lalatović i trenutak kada "pukne film": Majku nije smeo da mi vređa!

"Kantom sam mu razbio: Šoferšajbnu!" Nenad Lalatović i trenutak kada "pukne film": Majku nije smeo da mi vređa!

Sportal blic 08.07.2020
Nenad Lalatović, trener fudbalera Vojvodine, ispričao je zanimljivu anegdotu iz igračkih dana gostujući u emisiji Amidži show. Naime, bivši defanzivac je nakon sjajnih igara u Crvenoj zvezdi, 2003. potpisao ugovor sa Šahtjorom iz Donjecka. Ta… »
Lalatović: Trener mi uvredio majku, razbio sam mu BMW

Lalatović: Trener mi uvredio majku, razbio sam mu BMW

Nova 08.07.2020
Nenad Lalatović, harizmatični trener Vojvodine, prisetio se čuvenog incidenta sa Bernom Šusterom iz perioda kada su sarađivali u Šahtjoru iz Donjecka. Tada kao stameni defanzivac Lalatović je branio boje “rudara”, a Nemac je bio prvi trener tog… »

Vesti dana »