Povezane vesti

Šugajev: Spremni smo da prodamo Srbiji nove PVO

Šugajev: Spremni smo da prodamo Srbiji nove PVO

Nova 08.07.2020
Direktor Federalne službe vojnotehničke saradnje Rusije Dmitrij Jevgenjevič Šugajev kaže da je Rusija spremna da proda Srbiji nove PVO sisteme. “Naši partneri iz Srbije su izrazili interesovanje da nabave i druge sisteme PVO i mi smo spremni da… »
Ruski vojni stručnjak: Spremni smo da prodamo Srbiji nove PVO

Ruski vojni stručnjak: Spremni smo da prodamo Srbiji nove PVO

RTV 08.07.2020
BEOGRAD - Direktor Federalne službe vojnotehničke saradnje Rusije Dmitrij Jevgenjevič Šugajev kaže da je Rusija spremna da proda Srbiji nove PVO sisteme. "Naši partneri iz Srbije su izrazili interesovanje da nabave i druge sisteme PVO i mi smo… »
Sve je spremno! Rusi nam daju nove PVO sisteme! Ruski vojni stručnjak otkriva detalje!

Sve je spremno! Rusi nam daju nove PVO sisteme! Ruski vojni stručnjak otkriva detalje!

Pravda 08.07.2020
Naši partneri iz Srbije su izrazili interesovanje da nabave i druge sisteme PVO i mi smo spremni da udovoljimo Srbiji kao našem davnašnjem savezniku i pouzdanom partneru, kaže direktor Federalne službe vojnotehničke saradnje Rusije Dmitrij… »
Intervju Ruski vojni stručnjak: Spremni smo da prodamo Srbiji nove pvo sisteme

Intervju Ruski vojni stručnjak: Spremni smo da prodamo Srbiji nove pvo sisteme

Večernje novosti 08.07.2020
Dmitrij JevgeNjevič Šugajev direktor Federalne službe vojnotehničke saradnje Rusije: Osim "Pancira", naši partneri iz Beograda zainteresovani su za nabavku i drugog oružja. MOSKVA - OD STALNOG DOPISNIKA VOJNOTEHNIČKA saradnja Rusije i Srbije… »

Vesti dana »