Povezane vesti

Ričmond Boaći: Potukao sam se sa saigračem kada mi je rekao ‘ludi crnac’, nisam ga razumeo…

Ričmond Boaći: Potukao sam se sa saigračem kada mi je rekao ‘ludi crnac’, nisam ga razumeo…

Hot sport 08.07.2020
Ričmond Boaći otkrio je zanimljivu anegdotu. Napadač Crvene zvezde ima pravo da napusti Beograd, ali ističe da uživa u crveno-belom dresu. – Za mene je sjajan osećaj što sam se upisao u istoriju ovako velikog kluba. Povratak iz Kine doneo mi je… »
„Potukao sam se s momkom iz BiH jer me je nazvao ludim crncem“

„Potukao sam se s momkom iz BiH jer me je nazvao ludim crncem“

Vesti online 08.07.2020
Ričmond Boaći, napadač Crvene zvezde, otkrio je šta ga je nateralo da „gine“ za Crvenu zvezdu svaki put kada je na terenu. Napadač iz Gane pričao je o mnogim stvarima u intervjuu za „Sportski žurnal“, a između ostalog je kazao kako se… »
Boaći o tuči sa saigračem: Kada sam čuo da me je nazvao „ludi crnac“ morao sam da reagujem, a zapravo nisam shvatio…

Boaći o tuči sa saigračem: Kada sam čuo da me je nazvao „ludi crnac“ morao sam da reagujem, a zapravo nisam shvatio…

Večernje novosti 08.07.2020
Hoću da piše da sam dao 200 golova u Zvezdi i da sam bio neverovatan, rekao je napadač Crvene zvezde. Ričmond Boaći fudbaler Crvene zvezde dobro se uklopio u tim Dejana Stankovića i ne želi da ode iz njegovog tabora, bez obzira na to što je na… »
Boaći se Potukao sa saigračem koji ga je nazvao "ludi crnac"

Boaći se Potukao sa saigračem koji ga je nazvao "ludi crnac"

Mondo 08.07.2020
"Nisam znao da se samo šalio", kaže napadač Crvene zvezde. "Nisam znao da se samo šalio", kaže napadač Crvene zvezde. Uprkos naporima da se iskoreni, rasizam je i dalje prisutan u fudbalu. Posebno u Italiji, gde je napadač Crvene zvezde Ričmond… »
Boaći: Potukao sam se sa saigračem, nazvao me crncem

Boaći: Potukao sam se sa saigračem, nazvao me crncem

Nova 08.07.2020
Ričmond Boaći, napadač Crvene zvezde, otkrio je neobičnu priču u emisiji "Indirekt" koja se emituje na Zvezdinoj televiziji. Reprezentativac Gane nema nameru da napusti “Marakanu”, a tokom karijere je doživeo uvrede na rasnoj osnovi zbog čega… »
Boaći: Potukao sam se saigračem na treningu kad me je nazvao „crncem“

Boaći: Potukao sam se saigračem na treningu kad me je nazvao „crncem“

Sportski žurnal 08.07.2020
Ričmond Boaći planira još dugo da igra u Crvenoj zvezdi. Bez obzira što je u grupi fudbalera sa dozvolom za odlazak u slučaju dobre ponude i imperativa rukovodstva i stručnog štaba da se osveži napad, najbolji strelac-stranac u istoriji kluba ima… »

Vesti dana »