Povezane vesti

Selma Bajrami napunila 40 godina: Osećam se kao da imam 25

Selma Bajrami napunila 40 godina: Osećam se kao da imam 25

Nova 08.07.2020
Pevačica Selma Bajrami proslavila je 40. rođendan u Austriji gde već neko vreme boravi, odakle se oglasila i pozdravila svoje pratioce na Instagramu. Selma je pozirala u potpuno opuštenom izdanju, a uz fotografiju koju je objavila, istakla je da se… »
Napunila 40, a izgleda kao da ima 20: Folk pevačica pokazala zavidnu figuru u kupaćem i svi joj čestitaju

Napunila 40, a izgleda kao da ima 20: Folk pevačica pokazala zavidnu figuru u kupaćem i svi joj čestitaju

Blic 08.07.2020
Folk pevačica Selma Bajrami proslavila je svoj 40. rođendan, te fanove pozdravila fotografijom u šortsu i gornjem delu kupaćeg kostima. Selma Bajrami je naime pozirala u kratkom roze šortsu u prirodi, kupaćem kostimu i japankama, te pokazala zavidnu… »
Selma Bajrami napunila 4 banke: Pevačica se oseća kao da joj je 25, pa se u to ime razgolitila! Vruće! (Foto)

Selma Bajrami napunila 4 banke: Pevačica se oseća kao da joj je 25, pa se u to ime razgolitila! Vruće! (Foto)

Kurir 08.07.2020
Selma Bajrami proslavila je svoj 40. rođendan, a mnogi komentarišu kako se za tu priliku obukla. Pevačica je na Instagram objavila fotografiju u kratkom roze šortsu, pink kupaćem kostimu i japankama, pa napisala i poruku: "Hvala svima na prelepim… »
Ona je uvek uz mene: Ljuba Perućica pohvalio ženu, a onda dodao njen hit komentar! (Foto)

Ona je uvek uz mene: Ljuba Perućica pohvalio ženu, a onda dodao njen hit komentar! (Foto)

Kurir 08.07.2020
Ljuba Perućica pre nekoliko dana izašao je iz bolnice, gde je bio zbog toga što je bio zaražen korona virusom. Pevač se sada odmara i oporavlja u svom domu, a u svemu mu najviše ugađa njegova supruga Katarina. U znak zahvalnosti, Ljuba je odlučio… »

Vesti dana »