Povezane vesti

Branko Jovičić: Tri godine u Zvezdi najlepši period u karijeri

Branko Jovičić: Tri godine u Zvezdi najlepši period u karijeri

Hot sport 08.07.2020
Na današnji dan 2017. godine Branko Jovičić je pojačao klub iz Ljutice Bogdana i započeo fudbalsku bajku u Crvenoj zvezdi. Zvezdin ‘lav’ ljubav prema crveno-belim bojama isticao je tokom čitavog života, a dolaskom u klub ostvario je najveći… »
Jovičić: Tri godine u Zvezdi najlepši period karijere

Jovičić: Tri godine u Zvezdi najlepši period karijere

Sportski žurnal 08.07.2020
Za tri godine u crveno-belom dresu igrač sredine terena zabeležio je 76 nastupa, a po tri puta se upisao u listu strelaca i asistenata. Fudbaler Crvene zvezde Branko Jovičić rekao je da mu je period od tri godine među crveno-belima najlepši u… »
Jovičićev trogodišnji presek: Povrede me nisu zaobišle, ali nisam mogao da sanjam da će sve ovako izgledati

Jovičićev trogodišnji presek: Povrede me nisu zaobišle, ali nisam mogao da sanjam da će sve ovako izgledati

Mozzart sport 08.07.2020
Na današnji dan 2017. godine popularni Bakula zadužio crveno-beli dres. Pouzdani vezista Crvene zvezde Branko Jovičić kaže da se sve desilo spontano kada je u pitanju njegov dolazak na stadion Rajko Mitić i da je time ispunio svoje dečačke snove… »
Tri godine kasnije i dalje spreman da kao lav se bori: Hoću "duplu krunu"!

Tri godine kasnije i dalje spreman da kao lav se bori: Hoću "duplu krunu"!

Mondo 08.07.2020
Crvena zvezda na današnji dan 2017. dovela Branka Jovičića. Crvena zvezda na današnji dan 2017. dovela Branka Jovičića. Pre tačno tri godine, 8. jula 2017, Crvena zvezda je dovela Branka Jovičića. Kako je došlo do njegovog transfera iz ruskog… »
Jovčić: Tri godine u Zvezdi najlepši period karijere

Jovčić: Tri godine u Zvezdi najlepši period karijere

Nova 08.07.2020
Branko Jovičić, fudbaler Crvene zvezde, rekao je da mu je period od tri godine na Marakani najlepši u karijeri. “Sve se desilo spontano, nisam mogao da odbijem poziv Crvene zvezde. Najveća želja u detinjstvu mi je bila da obučem crveno-beli dres i… »

Vesti dana »