Povezane vesti

Dete plače, a on se smeje! Anabela kivna na Marka, nikad mu nije oprostila ovo! A onda ovako pričala o Gagiju (video)

Dete plače, a on se smeje! Anabela kivna na Marka, nikad mu nije oprostila ovo! A onda ovako pričala o Gagiju (video)

Kurir 08.07.2020
Anabela Atijas je istakla da Miljkoviću nikada nije oprostila što je ostavio Lunu u finalnoj noći "Zadruge 2" kada je Đoganijeva i odnela pobedu. "Ja osetim kada treba da odem, takva sam. Najviše bih volela da ih vidim sve na okupu. U prvu Zadrugu… »
Luna Đogani mora na operaciju: "Nije nimalo naivno, zdravstveno sam loše"

Luna Đogani mora na operaciju: "Nije nimalo naivno, zdravstveno sam loše"

Blic 08.07.2020
U medijima se mesecima unazad pisalo o zdravstvenom stanju Lune Đogani, a pevačica je otkrila da ginekološki problem koji ima nije jednostavan, te da će morati na operaciju. "Imaću intervenciju. Biće bolje, ali zdravstveno nisam najbolje. Ovo što… »
Luna ide na operaciju! Đoganijeva otvoreno pričala o bolesti: Nije naivno, zdravstveno sam loše!

Luna ide na operaciju! Đoganijeva otvoreno pričala o bolesti: Nije naivno, zdravstveno sam loše!

Kurir 08.07.2020
Luna Đogani progovorila je iskreno o tome koga favorizuje u Zadruzi, kao i o svom ginekološkom problemu o kome se mnogo pisalo u prethodnim mesecima. Na luksuznom zdanju u Šimanovcima trenutno se nalaze Lunina majka Anabela Atijas, otac Gagi Đogani i… »

Vesti dana »