Povezane vesti
Oštar pad profitabilnosti Telekoma po kupovini Kopernikusa
Nova 08.07.2020
Pogoršanje finansijskih pokazatelja Telekoma Srbija u 2019. godini posledica je ekspanzije u prethodnoj godini, ali tek treba videti da li će sve kompanije koje je Telekom kupio poslednje dve godine imati pozitivne finansijske efekte, piše "Danas". Za… »
Danas: Strmoglavi pad profitabilnosti Telekoma posle kupovine Kopernikusa
N1 Info 08.07.2020
Pogoršanje finansijskih pokazatelja Telekoma Srbija u 2019. godini posledica je ekspanzije u prethodnoj godini, ali tek treba videti da li će sve kompanije koje je Telekom kupio poslednje dve godine imati pozitivne finansijske efekte. Kako piše list… »
Strmoglavi pad profitabilnosti Telekoma posle kupovine Kopernikusa
Danas 08.07.2020
Nakon zarade od 12 milijardi u 2018, neto dobit naše najveće telekomunikacione kompanije u 2019. pala na 2,5 milijardi dinara Pogoršanje finansijskih pokazatelja Telekoma Srbija u 2019. godini posledica je ekspanzije u prethodnoj godini, ali tek treba… »
Vesti dana »

Protestna šetnja do MUP-a na Novom Beogradu, skupovi i u Novom Sadu, Šapcu i Užicu
RTS pre 2 satajoš 53 povezane

Francuska vlada pala nakon glasanja o nepoverenju premijeru Bajruu
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 51 povezana

Policija u novosadskom Rektoratu zbog sastanka sa rektorom, deo zaposlenih ne želi da uđe
Beta pre 11 satijoš 19 povezanih

Nevreme samo što nije krenulo u Beogradu: Upozorenje RHMZ na pljuskove sa grmljavinom
Mondo pre 1 satjoš 37 povezanih

Kos: Izjave predsednika Vučića i predsednice parlamenta Brnabić protiv EU neće poboljšati reputaciju Beograda
RTS pre 2 satajoš 24 povezane