Povezane vesti
Komesarka Saveta Evrope: Utvrditi odgovorne za policijsko nasilje u Beogradu
Slobodna Evropa 08.07.2020
Komesarka Saveta Evrope (SE) za ljudska prava Dunja Mijatović istakla je u sredu da srpske vlasti "imaju obavezu" da sprovedu "efikasne istrage radi utvrđivanja odgovornosti i kažnjavanja odgovornih" za prekomernu upotrebu policijske sile na protestima u… »
Mijatović: Utvrditi odgovorne za policijsko nasilje
Nova 08.07.2020
Komesarka Saveta Evrope za ljudska prava Dunja Mijatović istakla je da srpske vlasti "imaju obavezu" da sprovedu "efikasne istrage radi utvrđivanja odgovornosti i kažnjavanja odgovornih" za upotrebu prekomerne policijske sile na protestima u Beogradu… »
Dunja Mijatović: Sprovesti istragu i utvrditi odgovorne za policijsko nasilje
Danas 08.07.2020
Komesarka Saveta Evrope (SE) za ljudska prava Dunja Mijatović istakla je danas da srpske vlasti „imaju obavezu“ da sprovedu „efikasne istrage radi utvrđivanja odgovornosti i kažnjavanja odgovornih“ za upotrebu prekomerne upotrebe policijske sile na… »
Vesti dana »

Stupar: Vlast instrumentalizuje Hitnu pomoć, verujem studentima, a ne direktorima SNS-a
Nova pre 1 satjoš 22 povezane

Srbija je glavni favorit na evrobasketu: Evo šta Orao tvrdi pred početak turnira! Srbija stigla u rigu: Pohod na pokoravanje Evrope!
Hot sport pre 18 minutajoš 70 povezanih