Povezane vesti

Povređen Boško Obradović: „Dobio sam nekoliko udaraca”

Povređen Boško Obradović: „Dobio sam nekoliko udaraca”

Glas Zapadne Srbije 08.07.2020
Lider Dveri Boško Obradović je povređen na protestima u Beogradu, i leži na pešačkom prelazu sa još jednim povređenim demonstrantom. "Dobio sam nekoliko udaraca", izjavio je Obradović uz grimasu oko 20.40 sati, dok je sedeo na pešačkom prelazu… »
Napadnut i Boško Obradović: Pretukli ga demonstranti

Napadnut i Boško Obradović: Pretukli ga demonstranti

Srbija danas 08.07.2020
Na večerašnjem protestu ispred zgrade Skupštine napdanut je i Boško Obradović. Na večerašnjem protestu ispred zgrade Skupštine napdanut je i Boško Obradović. Incident se desio na uglu Takovske ulice i bulevara kralja Aleksandra. U izjavi za… »
Beograd: Stigla policija na konjima, Žandarmerija rasterala demonstrante sa platoa

Beograd: Stigla policija na konjima, Žandarmerija rasterala demonstrante sa platoa

Beta video 08.07.2020
BEOGRAD - Pripadnici Žandarmerije, pojačani policijskom konjicom, rasterali su oko 20.40 časova demonstrante sa platoa ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu. Lider Dveri Boško Obradović povredjen je večeras oko 20.45 u centru Beograda nakon… »
Nakon Sergeja, napadnut i Boško Obradović, opšti sukob policije i protestanata

Nakon Sergeja, napadnut i Boško Obradović, opšti sukob policije i protestanata

Noizz 08.07.2020
Tokom protesta koji besni u Beogradu povređen je i lider Dveri Boško Obradović. Kako je rekao dobio je nekoliko udaraca tokom, kako kaže, "brutalne intervencije Žandarmerije" a u međuvremenu došlo je do većeg sukoba policije i protestanata… »
Boško i njegovi foliranti na delu! Izmislili da su ih demonstranti prebili, pa još i lažno padaju u nesvest! (video)

Boško i njegovi foliranti na delu! Izmislili da su ih demonstranti prebili, pa još i lažno padaju u nesvest! (video)

Srbija danas 08.07.2020
Na današnjim protestima prebijeni su i opozicioni lideri Dragan Đilas i Sergej Trifunović, Lider pokreta Dveri Boško Obradović i njegovi stranački drugovi danas su izjavili za medije da su ih demonstranti prebili i da se osećaju loše. Oni su rekli… »

Vesti dana »