Povezane vesti

Bez vode deo Partizanske ulice u Kaću

Bez vode deo Partizanske ulice u Kaću

Dnevnik 09.07.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će biti do 14 sati. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti deo Partizanske ulice (od Ulice Vojina Paleksića do Ulice Zdravka Čelara) i deo Ulice Svetozara Markovića, javljaju iz JKP „… »
Delovi Sremskih Karlovaca bez vode zbog havarije

Delovi Sremskih Karlovaca bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 09.07.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 15 sati biti naselja Čerat i Dudara u Sremskim Karlovcima. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, napominju u… »
Deo Bulevara kralja Petra bez vode do 13 sati

Deo Bulevara kralja Petra bez vode do 13 sati

RTV 09.07.2020
NOVI SAD - Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 9 do 13 sati biti Bulevar kralja Petra I, od ulice Pariske komune do Rumenačke ulice. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže… »
Ulica Koste Racina bez vode zbog havarije

Ulica Koste Racina bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 09.07.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Ulica Koste Racina u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Kaća bez vode zbog havarije

Deo Kaća bez vode zbog havarije

Radio 021 09.07.2020
Deo Kaća nema vode zbog havarije. Bez vode će do 14 časova biti deo Partizanske ulice (od Ulice Vojina Paleksića do Ulice Zdravka Čelara) i deo Ulice Svetozara Markovića. Kako navode u "Vodovodu", postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za… »
Deo Kaća bez vode zbog havarije

Deo Kaća bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 09.07.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti deo Partizanske ulice (od Ulice Vojina Paleksića do Ulice Zdravka Čelara) i deo Ulice Svetozara Markovića u Kaću. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude… »

Vesti dana »