Povezane vesti
Završeni radovi u Krčedinu: Selom se drugačije šeta
Dnevnik 09.07.2020
KRČEDIN: Sasvim drugačije izgleda ovih dana centar Krčedina, nakon što je završena rekonstrukcija dela pešačke staze i izgrađeni parkinzi u ulicama Cara Dušana, Uče Zekovića, Dunavskoj i Nade Janošević. Trotoari širine tri do četiri metra popločani su… »
Novo ruho Krčedina
RTV 09.07.2020
KRČEDIN - U okviru planskog uređenja seoskih mesnih zajednica u inđijskoj Opštini novi izgled dobila je i Mesna zajednica Krčedin. Uređeni su trotoari u centru sela, kao i parking mesta ispre U Krčedinu je ranije revitalizovana Ulica Milorada Grujića… »
Vesti dana »
Godišnjica napada na autobus "Niš ekspresa" kod Podujeva – zločin bez kazne i posle četvrt veka
RTS pre 6 minutajoš 1 povezana
Vozač Bond taksija povređen oštrim predmetom u predelu ruke: Hitna pomoć i policija odmah reagovale, vozač nije životno ugrožen
RINA pre 3 satajoš 1 povezana
Muž Kaje Ostojić imao udes: Izgubio kontrolu nad vozilom i sudario se sa kamionom
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Hrvati odabrali predstavnika za Evroviziju 2026. Šalju pesmu poznate srpske pevačice, suze na sceni "Dore"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana



