Povezane vesti
WHO: Pandemija i dalje ubrzava i nije pod kontrolom
Al Jazeera 09.07.2020
Od više od 11,8 miliona slučajeva u svijetu, polovina je potvrđena u proteklih šest sedmica, podaci su Svjetske zdravstvene organizacije. Pandemija korona virusa i dalje ubrzava, a većina zemalja još je nije uspjela staviti pod kontrolu, upozorio je u… »
SZO: Pandemija korona virusa se i dalje ubrzava i nije pod kontrolom
Mondo 09.07.2020
Pandemija korona virusa se i dalje ubrzava, a većina zemalja još nije uspela da je stavi pod kontrolu, upozorio je danas direktor Svetske zdravstvene organizacije Tedros Gebrejesus. Pandemija korona virusa se i dalje ubrzava, a većina zemalja još nije… »
Novo upozorenje SZO: Širenje virusa se ubrzava, polovina slučajeva prijavljena u zadnjih šest nedelja
Blic 09.07.2020
Širenje pandemije korona virusa i dalje se ubrzava i većina zemalja još nije uspela da ga stavi pod kontrolu, upozorio je šef Svetske zdravstvene organizacije (SZO). Govoreći na nedeljnoj informativnoj sesiji zemalja članica, Tedros Adhanom Gebrejesus… »
Vesti dana »
Oprez! RHMZ niže hitna upozorenja! Za sat-dva stiže snažno nevreme, sve će da tutnji! Ovi delovi Srbije neka se spreme
Blic pre 56 minutajoš 30 povezanih
„Ovo je priča o sistemu koji dozvoljava da kritika postane pretnja po život“: Vidić se oglasio nakon saznanja KRIK-a da je Slaviša Kokeza želeo da mu ugrozi bezbednost
Danas pre 4 satijoš 43 povezane
Kako su Terazije u Beogradu dobile ime i zašto to nema veze sa vagom
BBC News pre 5 satijoš 36 povezanih
Srbija centar: Brnabić potura skupštinu da uradi prljav posao za SNS i Vučića oko REM-a
Beta pre 46 minutajoš 25 povezanih




