Povezane vesti

Lajović jedva izvukao živu glavu u Italiji: "Repetirao je pištolj i držao me na nišanu 40 metara"

Lajović jedva izvukao živu glavu u Italiji: "Repetirao je pištolj i držao me na nišanu 40 metara"

Telegraf 09.07.2020
Srpski teniser ispričao je anegdotu pre mnogo godina koju će pamtiti dok je živ. Srpski teniser Dušan Lajović pričao je pre oko mesec dana u potkastu "Wish&Go" neke zanimljive detalje, koje su mediji tek sada uočili. Drugi reket Srbije otkrio je… »
Repetiran pištolj uperen u leđa reprezentativca Srbije: Sekund kao večnost

Repetiran pištolj uperen u leđa reprezentativca Srbije: Sekund kao večnost

Mondo 09.07.2020
Srpski teniser Dušan Lajović, u emisiji "Wish&Go", ispričao je jednu anegdotu iz Italije. Nije bilo prijatno… jednog izuzetno neprijatnog događaja koji je doživeo u Italiji. Srpski teniser Dušan Lajović, u emisiji "Wish&Go", ispričao je jednu… »
"Hodao sam 40 metara sa repetiranim pištoljem na: Leđima!" Drama srpskog sportiste u pola četiri ujutru, otkrio detaljno…

"Hodao sam 40 metara sa repetiranim pištoljem na: Leđima!" Drama srpskog sportiste u pola četiri ujutru, otkrio detaljno…

Sportal blic 09.07.2020
Moderni nomadi, to su današnji teniseri. Oni svake sedmice menjaju gradove, države kontinente, pa je sasvim normalno da stalno upadaju u najrazličitije situacije. Tako je , u emisiji „Wish&Go”, govorio o jednoj anegdoti koja je obeležila njegov… »

Vesti dana »