Povezane vesti
Načelnik policijske uprave Niš : „Nisam naredio da se policija povuče u zgradu“
Jug press 09.07.2020
NIŠ Načelnik Policijske uprave Niš Slaviše Virijević oglasio se povodom informacija da je naredio povlačenje policije. On je istakao da su te tvrdnje apsolutno netačne. „Povodom sinoćnog događaja, prilikom okupljanja ispred zgrade Policijske uprave u… »
Šef niške policije: Nisam naredio povlačenje, ovo je istina o snimku! Video
Mondo 09.07.2020
Načelnik Policijske uprave Niš Slaviše Virijević demantovao je da je prilikom jučerašnjeg okupljanja građana pred sedištem niške policije naredio "da se policija povuče u zgradu". Načelnik Policijske uprave Niš Slaviše Virijević demantovao je da je… »
Načelnik Policije u Nišu demantovao da je naredio policajcima da se povuku
Danas 09.07.2020
Načelnik Policijske uprave Niš, Slaviša Virijević, demantovao je danas objave sa društvenim mreža da je sinoć prilikom protesta ispred zgrade Policijske uprave, navodno naredio „da se policija povuče u zgradu“. „Te tvrdnje su apsolutno netačne. Nije bilo… »
Vesti dana »

Prenos, Crvena zvezda - TSC: Crveno-beli jure treći uzastopni trijumf u novoj sezoni Superlige Srbije
Večernje novosti pre 1 satjoš 36 povezanih

Region "gori": U Hrvatsku sutra stiže strašna vremenska nepogoda, izdato hitno upozorenje
Telegraf pre 5 satijoš 27 povezanih

"Ukrajina neće dati svoju zemlju: Okupatorima!" Zelenski se oglasio nakon najave sastanka Trampa i Putina
Blic pre 32 minutajoš 147 povezanih

Ministarstvo poljoprivrede započelo isporuku pomoći poljoprivrednicima pogođenim požarima
Naslovi.ai pre 7 satijoš 21 povezana