Povezane vesti
Samo policijski čas od 14 dana ima efekta: Doktorka Kisić Tepavčević objasnila zašto nije uvedena najdrastičnija mera
Pravda 09.07.2020
Epidemiolog Darija Kisić Tepavčević objasnila je odluku Kriznog štaba da se ne uvede policijski čas u Beogradu uz napomenu da bi najviše efekta u borbi protiv korona virusa trenutno dao 14-dnevni karantin. Kako kaže, efekti protesta u nekoliko… »
Samo policijski čas od 14 dana ima efekta: Doktorka Kisić Tepavčević objasnila zašto nije uvedena najdrastičnija mera
Kurir 09.07.2020
- Većina zemalja sada pooštrava mere, u skladu sa tim mi smo poptuno zabranili javna okupljanja koja broje više od 10 osoba, limitiran je i broj osoba koji mogu da budu u zatvorenim prostorima - kaže dr Darija Kisić Tepavčević za medije. Mere važe… »
„Policijski čas kraći od 14 dana ne daje efekte“
Vesti online 09.07.2020
Policijski čas kraći od 14 dana ne daje dugoročne efekte, već samo kratkoročne, što je bilo neophodno na početku epidemije, navodi dr Kisić Tepavčević. – Većina zemalja sada pooštrava mere, u skladu sa tim mi smo potpuno zabranili javna… »
Vesti dana »

Napeto u Nišu i Novom Sadu: Demonstranti gađali jajima prostorije SNS, prisutan veliki broj pripadnika Žandarmerije (foto/video)
Blic pre 1 satjoš 5 povezanih

Vučić i o Fudbalskom klubu Partizan: Dobili su više novca nego Real Madrid
Danas pre 20 minutajoš 1 povezana

Sutra počinje EU Zelena nedelja: Niz događaja u Beogradu, Nišu i Novom Sadu
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Sada kreće pakao! Novak protiv "penzije" i mladosti: Ovo su svi parovi četvrtfinala RG, koliko može Đoković?
Telegraf pre 14 minutajoš 2 povezane