Povezane vesti

Sestra amidžićeve žene u bolnici, zaražena je koronom: Danijela se obratila potresnom porukom i zamolila jedno! (foto)

Sestra amidžićeve žene u bolnici, zaražena je koronom: Danijela se obratila potresnom porukom i zamolila jedno! (foto)

Kurir 10.07.2020
Danijela Dimitrovska, žena Ognjena Amidžića potresla je pratioce vešću o svojoj sestri. Naime, manekenkina sestra Ivana leži u bolnici, ima upalu pluća i zaražena je korona virusom. "Ono što trenutno preokupira moju pažnju, a centar je mog… »
Sestra Danijele Dimitrovske u bolnici zbog koronavirusa

Sestra Danijele Dimitrovske u bolnici zbog koronavirusa

Nova 10.07.2020
Supruga Ognjena Amidžića, manekenka Danijela Dimitrovska Amidžić, objavila je na svom Instagram profilu da je njena sestra Ivana zaražena koronavirusom. Ona se oglasila na Instagramu, gde je napisala da se njena sestra uspešno oporavlja od upale… »
"Centar mog univerzuma je u bolnici, ima upalu pluća od korone" (video)

"Centar mog univerzuma je u bolnici, ima upalu pluća od korone" (video)

Mondo 10.07.2020
Potresna poruka! Potresna poruka! Manekenka Danijela Dimitrovska, čiji je suprug voditelj Ognjen Amidžić, objavila je na Instagramu srceparajuću poruku vezanu za korona virus. Danijela je na Instagramu objavila da njenu pažnju u potpunosti okupira… »
Sestra Danijele Dimitrovske u bolnici zbog korona virusa: Ona je sad centar mog sveta

Sestra Danijele Dimitrovske u bolnici zbog korona virusa: Ona je sad centar mog sveta

Telegraf 10.07.2020
Ivana se leči od upale pluća izazvane opakim virusom. Supruga Ognjena Amidžića, Danijela Dimitrovska Amidžić, otkrila je da je njena sestra Ivana zaražena korona virusom. Manekenka se oglasila na Instagramu, gde je napisala da se njena sestra… »
Sestra danijele dimitrovske u bolnici zbog korone: "Ivana se oporavlja od upale pluća..."

Sestra danijele dimitrovske u bolnici zbog korone: "Ivana se oporavlja od upale pluća..."

Blic 09.07.2020
Poznata manekenka i supruga voditelja Ognjena Amdižića obratila se javnosti i otkrila da je njena sestra zaražeena virusom covid. - Ono što trenutno preokupira moju pažnju, a centar je mog univerzuma je zdravlje moje sestre! Ivana se u bolnici… »

Vesti dana »