Povezane vesti

Ibrahimović iznenadio: „Odlazim iz Milana, neću Ligu Evrope, možda je vreme da završim karijeru“

Ibrahimović iznenadio: „Odlazim iz Milana, neću Ligu Evrope, možda je vreme da završim karijeru“

Vesti online 10.07.2020
Zvezda Milana, Zlatan Ibrahimović, otkrio je da odlazi sa San Sira. Švedski veteran je razloge odlaska objasnio time da sedmostruki šampion Evrope nije na visokom nivou kakav očekuje, odnosno na kome je on sam. Samo šest meseci otkad se vratio… »
Ibra u svom stilu šokirao sve: Slavni fudbaler otkrio planove za budućnost, a evo šta je rekao o Milanu!

Ibra u svom stilu šokirao sve: Slavni fudbaler otkrio planove za budućnost, a evo šta je rekao o Milanu!

Hot sport 10.07.2020
Fudbaler Milana Zlatan Ibrahimović otkrio je u svom stilu planove za budućnost. Švedski veteran rekao je da napušta Milan, a kao razloge odlaska naveo je da sedmostruki šampion Evrope nije na visokom nivou kakav očekuje, odnosno na kome je on sam… »
Zlatan: Sve sam rekao upravi, ovo nije “veliki Milan”

Zlatan: Sve sam rekao upravi, ovo nije “veliki Milan”

Nova 10.07.2020
Zlatan Ibrahimović, fudbaler Milana, potvrdio je da se sukobio sa prvim čovekom tog kluba Ivanom Gazidisom. On je naveo da ga publika neće videti u dresu roso-nera naredne sezone, “ako će se ova situacija ostati”. Šveđanin je istakao i da… »

Vesti dana »