Povezane vesti

Javno se brukao i varao ženu, a sada je stigao kući: Edis otkrio da je sa sinovima, a evo šta se dešava sa Zilhom

Javno se brukao i varao ženu, a sada je stigao kući: Edis otkrio da je sa sinovima, a evo šta se dešava sa Zilhom

Blic 10.07.2020
Edis Fetić napustio je rijaliti "Zadruga", pa priznao kako stoje stvari u njegovom privatnom životu i kako su ga dočekali nakon afere sa Draganom Mitar. "Kod kuće sam, evo iskoristio sam priliku da se naspavam što tamo nisam mogao. Sada je pet sati… »
Prevario ženu u Zadruzi, pa ispričao kako je prošao nakon izlaska!

Prevario ženu u Zadruzi, pa ispričao kako je prošao nakon izlaska!

Mondo 10.07.2020
Povratak u realnost! Povratak u realnost! Edis Fetić Edo, koji je suprugu prevario u rijalitiju Zadruga i do kraja svog boravka bio u vezi sa Draganom Mitar, napustio je rijaliti i vratio se u Novi Pazar. On je za portal Pink ispričao kakvi su njegovi… »
Prevario ženu sa bivšom modelsicom u rijalitiju, pa otkrio šta ga je sačekalo napolju: "Decu nisam video, suprugu ne smem…

Prevario ženu sa bivšom modelsicom u rijalitiju, pa otkrio šta ga je sačekalo napolju: "Decu nisam video, suprugu ne smem…

Blic 10.07.2020
Edis Fetić Edo koji je prevario ženu u Zadruzi sa Draganom Mitar sinoć je napustio rijaliti i uputio se u rodni Novi Pazar. - Dočekala me porodica moja, naravno, i prijatelji. Dobro sam, super, malo pokušavam da se prilagodim, malo mi je sve čudno… »
Dočekala me moja porodica: Edis Fetić se posle rijalitija vratio u Novi Pazar, a evo kako stoje stvari sa Zilhom i decom

Dočekala me moja porodica: Edis Fetić se posle rijalitija vratio u Novi Pazar, a evo kako stoje stvari sa Zilhom i decom

Kurir 10.07.2020
Edis Edo Fetić napustio je rijaliti "Zadruga", neposredno uoči superfinala koje će biti održano sutra uveče. Edo se uputio u svoj rodni Novi Pazar, pa priznao kako stoje stvari u njegovom privatnom životu. "Dočekala me porodica moja, naravno, i… »
Rastanci i ponovni sastanci! Ova dva zadrugara napustila su rijaliti! Tara u suzama i neutešna, Dragana sumnjičava!

Rastanci i ponovni sastanci! Ova dva zadrugara napustila su rijaliti! Tara u suzama i neutešna, Dragana sumnjičava!

Press 10.07.2020
U samoj završnici najgledanijeg rijalitija "Zadruga 3" vrlo je uzbudljivo. Superfinale zakazano je za sutra, 11. jul, a u ovoj finalnoj nedelji koja je na izmaku svako veče ispadaju finalisti. Foto:pink Tako je bilo i sinoć kada je Belu kuću prvo… »
Izbacivanje : Edo Fetić i Mateja Matijević napustili rijaliti Zadruga! (VIDEO)

Izbacivanje : Edo Fetić i Mateja Matijević napustili rijaliti Zadruga! (VIDEO)

Svet plus 10.07.2020
Izbacivanje! Edo Fetić i Mateja Matijević napustili rijaliti Zadruga! Ovo je iznenadilo Draganu Mitar, koja je gostovala kod voditeljke Dušice Jakovljević, a priznala je da ima tremu. Edo se iznenadio kada je ugledao svoju ljubavnicu u studiju, a ona… »
Izbačen iz zadruge, ali nije jedini: Ljubavnica mu poletela u zagrljaj, pa usledio hladan tuš: "Trčim kući uželeo sam se…

Izbačen iz zadruge, ali nije jedini: Ljubavnica mu poletela u zagrljaj, pa usledio hladan tuš: "Trčim kući uželeo sam se…

Blic 10.07.2020
Edis Fetić Edo sinoć je napustio Zadrugu. Naime, zadrugar koji je javno varao svoju suprugu Zilhu pred milionima sinoć je napustio velelepono imanje, a zadrugari su se pozdravili sa Fetićem i poželeli mu sve najbolje. Fetić se zaputio ka studiju, a… »
Dragana poletela edu u zagrljaj, a dočekao ju je hladan tuš: Trčim kući, uželeo sam se dece i porodice! (video)

Dragana poletela edu u zagrljaj, a dočekao ju je hladan tuš: Trčim kući, uželeo sam se dece i porodice! (video)

Kurir 10.07.2020
Edis Fetić izašao je iz rijalitija, a nije ni sluto da će ga tamo čekati ljubavnica Dragana Mitar koja mu je poletela u zagrljaj čim je kročio u studio. Voditeljka je pitala Edisa Fetića nakon izbacivanja koga sada voli, Draganu Mitar ili svoju… »
Dva najizazovnija muškarca napustila rijaliti: Kad je jedan od njih izašao, dočekalo ga šok iznenađenje! (video)

Dva najizazovnija muškarca napustila rijaliti: Kad je jedan od njih izašao, dočekalo ga šok iznenađenje! (video)

Kurir 10.07.2020
Zadrugu su napustila dva takmičara, a jednog je u studiju dočekalo i iznenađenje. Naime, Edis Fetić nije ostao među superfinalistima, a Dragana Mitar ga je dočekala u studiju. Sledeći koji je napustio rijaliti bio je Mateja Matijević, kog je Tara… »

Vesti dana »