Povezane vesti

Dodik otkrio: Deset puta sam testiran na koronu

Dodik otkrio: Deset puta sam testiran na koronu

Sputnik 10.07.2020
Više od deset puta sam testiran na virus korona, otkrio je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik, govoreći o epidemiološkoj situaciji u Republici Srpskoj. „Kad god sam van Banjaluke i dođem ovde, testiram se“, rekao je Dodik, prenose… »
Pooštriti postojeće mere u RS: Dodik: Epidemiološka situacija je teška, maske nositi i na otvorenom prostoru

Pooštriti postojeće mere u RS: Dodik: Epidemiološka situacija je teška, maske nositi i na otvorenom prostoru

Blic 10.07.2020
Lider SNSD Milorad Dodik izjavio je danas da je Izvršni komitet ove stranke ocenio da je epidemiološka situacija u Republici Srpskoj teška i kompleksna i da je za to potrebno proširiti deo postojećih mera, što bi značilo nošenje zaštitnih maski i… »
Dodik otkrio da se testirao na koronu najmanje 10 puta, pa dodao: I ja volim društvo i pesmu, ali sada nije vreme za to

Dodik otkrio da se testirao na koronu najmanje 10 puta, pa dodao: I ja volim društvo i pesmu, ali sada nije vreme za to

Kurir 10.07.2020
Predsednik SNSD-a i član Predsedništva BiH Milorad Dodik govorio je nakon današnje sednice Izvršnog komiteta SNSD-a o epidemiološkoj situaciji u BiH. "Ja sam se više od 10 puta testirao, kad god idem van Banjaluke kada se vratim ja se testiram. I ja… »
"Nije vreme za društvo i pesmu, testirao sam se više od 10 puta"

"Nije vreme za društvo i pesmu, testirao sam se više od 10 puta"

Alo 10.07.2020
Predsednik SNSD-a i član Predsedništva BiH Milorad Dodik govorio je nakon današnje sednice Izvršnog komiteta SNSD-a o epidemiološkoj situaciji u BiH. "Ja sam se više od 10 puta testirao, kad god idem van Banjaluke kada se vratim ja se testiram. I ja… »

Vesti dana »