Povezane vesti

Brnabić: Nećemo prezati od najrestriktivnijih mera

Brnabić: Nećemo prezati od najrestriktivnijih mera

Moj Novi Sad 10.07.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je danas na vanrednoj konferenciji za medije da je ovaj dan po velikom broju parametara najgori od početka borbe sa korona virusom, jer je u protekla 24 sata od Kovida-19 preminulo 18 osoba. Najkritičnija situacija… »
Brnabić: Nećemo bežati od restriktivnih mera, za proteste ima vremena

Brnabić: Nećemo bežati od restriktivnih mera, za proteste ima vremena

Radio 021 10.07.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić naglasila je danas da mera, doneta 30. juna, o obaveznosti nošenja maski nije donela značajno poboljšanje. Ona je navela da je u protekla 24 sata od virusa korona preminulo 18 osoba, 130 osoba je na respiratorima i od… »
Brnabić apeluje: "preklinjem građane da poštuju mere, rezultate okupljanja na protestima videćemo za 3-4 dana"

Brnabić apeluje: "preklinjem građane da poštuju mere, rezultate okupljanja na protestima videćemo za 3-4 dana"

Srbija danas 10.07.2020
- Mi smo u Beogradu doneli odluku da nošenje maski bude obavezno, ali nažalost ne vidimo nekakav rezultat - navela je Ana Brnabić. - Sa još većom pažnjom ćemo pratiti dalji razvoj situacije, kako bi dalje reagovali adekvatnim merama. Ja nemam šta… »
Ana Brnabić otkrila: Evo da li će se ponovo uvesti policijski čas

Ana Brnabić otkrila: Evo da li će se ponovo uvesti policijski čas

Srbija danas 10.07.2020
Prteklinjem sve građane Srbije da u ovome budemo zajedno, ovo nije politička borba - izjavila je premijerka. - Za mene je protest ništa drugo nego okupljanje ljudi i jedno krajnje neozbiljno ponašanje. Prteklinjem sve građane Srbije da u ovome budemo… »

Vesti dana »