Povezane vesti

Tramp priznao: Odobrio sam sajber-napad na Rusiju!

Tramp priznao: Odobrio sam sajber-napad na Rusiju!

Pravda 11.07.2020
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp potvrdio je u razgovoru za „Vašington post“ da je dao dozvolu za sajber-napad protiv ruske Agencije za internet istraživanja. Na pitanje novinara da li je napad odobrio sam predsednik, Tramp je… »
Trump potvrdio da je izveo cyber napad na rusku agenciju

Trump potvrdio da je izveo cyber napad na rusku agenciju

Al Jazeera 11.07.2020
Na pitanje da li je pokrenuo cyber napad, Trump u intervjuu za Washington post odgovorio potvrdno. Američki predsjednik Donald Trump, prvi put je potvrdio da su Sjedinjene Američke Države 2018. godine izvršile tajni cyber napad na rusku Agenciju za… »
"Niko nije bio oštriji prema Rusiji od mene": Tramp: Amerika izvela tajni sajber napad na rusku agenciju

"Niko nije bio oštriji prema Rusiji od mene": Tramp: Amerika izvela tajni sajber napad na rusku agenciju

Blic 11.07.2020
Američki predsednik Donald Tramp, prvi put je potvrdio da su SAD 2018. godine izvršile tajni sajber napad na rusku Agenciju za internet istraživanja. Agencija za internet istraživanja je "trol kompanija", koju SAD optužuju za pružanje pomoći kako… »
Tramp priznao: Amerika izvršila sajber napad na Rusiju

Tramp priznao: Amerika izvršila sajber napad na Rusiju

Nova 11.07.2020
Američki predsednik Donald Tramp, prvi put je potvrdio da su SAD 2018. godine izvršile tajni sajber napad na rusku Agenciju za internet istraživanja. Agencija za internet istraživanja je “trol kompanija”, koju SAD optužuju za pružanje pomoći… »

Vesti dana »