Povezane vesti

Luna se oglasila na samom početku finala Zadruge 3: Jasno je napisala za koga i za šta glasa

Luna se oglasila na samom početku finala Zadruge 3: Jasno je napisala za koga i za šta glasa

Telegraf 11.07.2020
Ona je večeras sigurno na najvećim mukama. Luna Đogani je ubedljivo na najvećim mukama tokom večerašnjeg finala "Zadruge 3", jer se za prvo mesto, dnosno pobednika bore čak tri njoj bliske osobe. Naime, za tron i pobednika večeras se takmiči 15… »
Luna se obratila porodici, Marko "odlepio" kako izgleda, poručio joj da će sve da "popuca" večeras

Luna se obratila porodici, Marko "odlepio" kako izgleda, poručio joj da će sve da "popuca" večeras

Telegraf 11.07.2020
- Molim te da više ne plačeš i igvoriš da si me izgubila, da me više nema i da ja više nisam tvoja ćerka - rekla je Luna. Luna Đogani, pobdnica druge sezone rijalitija, stigla je na spektakularno finale Zadruge 3, gde se za glavnu nagradu bore… »
Marko najavio se*s sa Lunon nakon završetka superfinala "Zadruge 3"

Marko najavio se*s sa Lunon nakon završetka superfinala "Zadruge 3"

Alo 11.07.2020
Marko poslao skrivenu poruku Luni. . Finalisti su se okupili u dvorištu i iz sekunda u sekund je sve napetije. Iz studija u Šimanovcima uključila se Luna Đogani koja se obratila svojim roditeljima, a potom i Marku. - Dobro veče superfinalisti… »

Vesti dana »