Povezane vesti

(Video) Gagi izašao iz rijalitija, osvojio deveto mesto: Dočekala ga devojka, pa usledio dirljiv momenat

(Video) Gagi izašao iz rijalitija, osvojio deveto mesto: Dočekala ga devojka, pa usledio dirljiv momenat

Blic 12.07.2020
Gagi je napustio rijaliti "Zadruga 3", u kom je bio od septembra prošle godine. On je izašao iz rijalitija osvojivši deveto mesto, a rekao je da je zadovoljan plasmanom. - Već dva dana razmišljam šta se sve desilo, kajem se zbog nekih stvari. Ne… »
(Video) Maja napustila zadrugu, haos između nje i oca u programu uživo: Otac joj odbrusio čim je video: "Da l' ću da te…

(Video) Maja napustila zadrugu, haos između nje i oca u programu uživo: Otac joj odbrusio čim je video: "Da l' ću da te…

Blic 12.07.2020
Maja Marinković napustila je rijaliti "Zadruga 3" u velikom finalu, a večeras je izašla treća po redu, posle Ermine i Miće. - Svesna sam da sam uradila neke stvari koje nisam smela. Uplašena sam. Izgubili smo pojam unutra, nisam znala kako će ljudi… »
Svi su očekivali da će on da ispadne: Lepi Mića napustio Zadrugu, pa otkrio ko nije zaslužio da izađe iz rijalitija posle…

Svi su očekivali da će on da ispadne: Lepi Mića napustio Zadrugu, pa otkrio ko nije zaslužio da izađe iz rijalitija posle…

Blic 11.07.2020
Lepi Mića napustio je rijaliti "Zadruga 3" posle Ermine Pašović u velikom finalu ovog šou programa. - Podržao sam Anabelu kao majku, ali ona mora da shvati da Luna ima 25 godina. Mora da je pusti, pa i da udari glavom o zid, neka. Otkrila je stvari o… »

Vesti dana »