Povezane vesti

Nemac "platio 50€ da uđe" u Crnu Goru, a onda u Ulcinju…

Nemac "platio 50€ da uđe" u Crnu Goru, a onda u Ulcinju…

Mondo 12.07.2020
Nemački turista Daniel Reihert (31) za crnogorske medije je izjavio da je u Crnu Goru ušao tako što je u svoj pasoš na graničnom prelazu "stavio 50 evra", nije se baš proveo u Podgoricu. Nemački turista Daniel Reihert (31) za crnogorske medije je… »
Nemac se pohvalio kako je ušao u Crnu Goru: Stavio sam 50 evra u pasoš i prošao! Evo šta se dogodilo posle toga...

Nemac se pohvalio kako je ušao u Crnu Goru: Stavio sam 50 evra u pasoš i prošao! Evo šta se dogodilo posle toga...

Kurir 12.07.2020
Nemački turista Daniel Reihert (31), koji je izjavio za crnogorske medije da je u Crnu Goru ušao tako što je u svoj pasoš na graničnom prelazu stavio 50 evra, noćas je lišen slobode zbog sumnje da je prekršio mere Nacionalnog koordinacionog tela… »
"U pasoš sam stavio 50 evra"

"U pasoš sam stavio 50 evra"

Alo 12.07.2020
Nemački turista Daniel Reihert (31), koji je izjavio za crnogorske medije da je u Crnu Goru ušao tako što je u svoj pasoš na graničnom prelazu stavio 50 evra, noćas je lišen slobode zbog sumnje da je prekršio mere Nacionalnog koordinacionog tela… »
Nemac u TV anketi rekao da je crnogorsku granicu prešao jer je ubacio 50 evra u pasoš. Uhapšen je

Nemac u TV anketi rekao da je crnogorsku granicu prešao jer je ubacio 50 evra u pasoš. Uhapšen je

Telegraf 12.07.2020
Rekao da je u tranzitu, a završio na ulicama Ulcinja sa prijateljima. Nemački turista Daniel Rajhart (31), koji je juče ranije u kameru lokalne TV Teuta kazao da je u Crnu Goru ušao tako što je u svoj pasoš na graničnom prelazu stavio 50 evra… »

Vesti dana »