Povezane vesti

Kamere uhvatile Markovu reakciju kad je Anabela ispala iz finala! (video)

Kamere uhvatile Markovu reakciju kad je Anabela ispala iz finala! (video)

Mondo 12.07.2020
Iako je važila za favorita, Anabela nije osvojila glavnu nagradu, ali je to, zamalo, pošlo Marku za rukom! Iako je važila za favorita, Anabela nije osvojila glavnu nagradu, ali je to, zamalo, pošlo Marku za rukom! Iako je važila za favorita od… »
Momenat koji je svima promakao: Kamere snimile Miljkovića kad je Anabela ispala u finalu! Reakcija je hit! (video)

Momenat koji je svima promakao: Kamere snimile Miljkovića kad je Anabela ispala u finalu! Reakcija je hit! (video)

Kurir 12.07.2020
Anabela Atijas osvojila je četvto mesto u rijalitiju i tako izgubila od Marka Miljkovića. Ovo je oduševilo Marka, koji nije mogao da sakrije sreću. Marko je počeo da se vrti na fotelji, a njegov osmeh bio je vidljiv. Na kraju je Miljković osvojio… »
(Video) Mirko Šijan sačekao zadrugara: Poljubio ga je u usta i napravio haos! "Opa, to neka nova vrsta poljubaca"

(Video) Mirko Šijan sačekao zadrugara: Poljubio ga je u usta i napravio haos! "Opa, to neka nova vrsta poljubaca"

Blic 12.07.2020
Stefan Karić sinoć je napustio "Zadrugu" u finalu kao osmoplasirani, a nije krio da je srećan zbog plasmana. - Ušao sam sa nekim ciljem. Da bih ga ostvario morao sam da budem "cava". Izvinjavao sam se mojim drugovima, oni su razumeli zašto sam se ja… »

Vesti dana »