Povezane vesti

Ministar Branko Ružić pozitivan na virus korona

Ministar Branko Ružić pozitivan na virus korona

Radio 021 12.07.2020
Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Branko Ružić pozitivan je na virus korona. Ministar Ružić je da je pozitivan na virus korona i da je u samoizolaciji. "Tačno je, pozitivan sam na Covid-19. Testirao sam se kad sam osetio prve simptome… »
Ministar Branko Ružić pozitivan na koronavirus

Ministar Branko Ružić pozitivan na koronavirus

N1 Info 12.07.2020
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Branko Ružić potvrdio je da je pozitivan na COVID-19. "Testirao sam se kad sam osetio prve simptome i nakon konsultacija sa lekarom da su mi pluća čista i za da sada imam blaže simptome, izolovao sam se i… »
Ružić: Pozitivan sam, ne opuštajte se ni sekund

Ružić: Pozitivan sam, ne opuštajte se ni sekund

Nova 12.07.2020
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Branko Ružić izjavio je da je pozitivan na kovid-19 i da je o tome obavestio sve sa kojima je bio u neposrednom kontaktu. On je u pisanoj izjavi, koju je medijima dostavilo njegovo ministarstvo, naveo da se… »
Ministar državne uprave Srbije pozitivan na korona virus

Ministar državne uprave Srbije pozitivan na korona virus

Slobodna Evropa 12.07.2020
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Branko Ružić potvrdio je da je pozitivan na korona virus. "Testirao sam se kad sam osetio prve simptome i nakon konsultacija sa lekarom da su mi pluća čista i za da sada imam blaže simptome, izolovao sam… »
Još jedan srpski ministar pozitivan na koronu

Još jedan srpski ministar pozitivan na koronu

Sputnik 12.07.2020
Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Branko Ružić pozitivan je na virus korona i nalazi se u samoizolaciji. On je za Tanjug rekao da je kod kuće i da se dobro oseća. “Za sada sam dobro. Nema temperature, nema kašlja, pluća su mi u redu… »
Branko Ružić pozitivan na koronu

Branko Ružić pozitivan na koronu

Nova 12.07.2020
Branko Ružić, ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu, potvrdio je za Tanjug da je pozitivan na koronavirus i da je u samoizolaciji. On je rekao da je kod kuće i da se dobro oseća. “Za sada sam dobro. Nema temperature, nema kašlja, pluća… »
Još jedan "pozitivan" ministar: Branko Ružić u samoizolaciji zbog korone

Još jedan "pozitivan" ministar: Branko Ružić u samoizolaciji zbog korone

Mondo 12.07.2020
Branko Ružić, ministar za državnu upravu u tehničkoj vladi, pozitivan je na korona virus i nalazi se u samoizolaciji, saopšteno je iz njegove Socijalističke partije Srbije. Branko Ružić, ministar za državnu upravu u tehničkoj vladi, pozitivan je… »
Dačić: Branko Ružić pozitivan na koronu, u samoizolaciji

Dačić: Branko Ružić pozitivan na koronu, u samoizolaciji

Dnevnik 12.07.2020
BEOGRAD: Ministar državne uprave i lokalne samouprave Branko Ružić pozitivan je na virus korona i nalazi se u samoizolaciji, izjavio je danas šef srpske diplomatije Ivica Dačić. Kako je naveo za TV Prva, to je pokazatelj da se virus širi i da je… »

Vesti dana »