Povezane vesti

Muta Nikolić pozitivan na COVID-19: Sve je to normalno

Muta Nikolić pozitivan na COVID-19: Sve je to normalno

N1 Info 12.07.2020
Srpski trener Miroslav Muta Nikolić pozitivan je na virus korona i hospitalizovan u kliničko-bolničkom centru "Dragiša Mišović". Ta informacija potvrđena je portalu Nova.rs. Srpski stručnjak je naveo da se oseća dobro i čak uspeo da se našali… »
Muta Nikolić: Pazite se, virus je opasan

Muta Nikolić: Pazite se, virus je opasan

Dnevnik 12.07.2020
BEOGRAD: Srpski košarkaški trener Miroslav Muta Nikolić potvrdio je da je pozitivan na korona virus i da je prethodno veče prebačen u Kliničko-bolnički centar “Dragiša Mišović”. Nikolić je to potvrdio za portal Nova.rs i u svom stilu se… »
Muta je pozitivan i kad je pozitivan na COVID-19: Sve je to normalno!

Muta je pozitivan i kad je pozitivan na COVID-19: Sve je to normalno!

Mondo 12.07.2020
"Poručujem ljudima da se paze, pazio sam se i ja, izbegavao sam okupljanja, vodio sam računa, ali se desilo, opasan je virus", rekao je Nikolić. "Poručujem ljudima da se paze, pazio sam se i ja, izbegavao sam okupljanja, vodio sam računa, ali se… »
Muta poručio da je “sve to normalno”, ali i – “pazite se!”

Muta poručio da je “sve to normalno”, ali i – “pazite se!”

Nova 12.07.2020
Miroslav Muta Nikolić je potvrdio za Nova.rs da je hospitalizovan, ali je, u svom stilu, bio veoma raspoložen u razgovoru. Autor: Đorđe Matić Proslavljeni košarkaški stručnjak je dobio pozitivan rezultat na testu na koronavirus i zbog toga je u… »
Muta Nikolić prebačen u bolnicu

Muta Nikolić prebačen u bolnicu

Nova 12.07.2020
Miroslav Muta Nikolić, košarkaški trener, pozitivan je na koronavirus i prebačen je u bolnicu. Kako je preneo “Kurir”, on je primljen u Kliničko-bolnički centar Dragiša Mišović. Pročitajte još: Država navela sportiste da se dopinguju – i… »
Muta Nikolić u bolnici zbog korone

Muta Nikolić u bolnici zbog korone

Mozzart sport 12.07.2020
I dobro se oseća. Još jedna ličnost iz sveta sporta zaražena je virusom korona. Čuveni košarkaški trener Miroslav Muta Nikolić ima pozitivan test na virus i zbog toga je smešten u bolnicu. Prema prvim informacijama, Nikolić se dobro oseća, a… »
Legendarni trener završio u bolnici: Muta Nikolić zaražen korona virusom

Legendarni trener završio u bolnici: Muta Nikolić zaražen korona virusom

Hot sport 12.07.2020
Nekadašnji trener brojnih srpskih klubova, Miroslav Nikolić, pozitivan je na koronavirus. Dugogodišnji pomoćnik u reprezentaciji Srbije prebačen je u bolnicu, iako se oseća dobro. Popularni ‘Muta‘ je zadržan na bolničkom lečenju iz… »
Muta Nikolić u bolnici

Muta Nikolić u bolnici

Mondo 12.07.2020
Srpski trener hospitalizovan zbog korona virusa. Srpski trener hospitalizovan zbog korona virusa Miroslav Muta Nikolić pozitivan je na virus korona i primljen je na bolničko lečenje. Dugogodišnji pomoćnik u reprezentaciji Srbije oseća se dobro i u… »
Miroslav Muta Nikolić pozitivan na korona virus

Miroslav Muta Nikolić pozitivan na korona virus

Sportski žurnal 12.07.2020
Tokom trenerske karijere, Nikolić po dva puta je vodio Partizan i Crvenu zvezdu, dok je kao selektor juniorske reprezentacije Srbije 2007. godine postao šampion sveta u Novom Sadu. Srpski košarkaški trener Miroslav Muta Nikolić pozitivan je korona… »
Miroslav Nikolić inficiran: Muta ima korona virus, odmah je smešten u bolnicu

Miroslav Nikolić inficiran: Muta ima korona virus, odmah je smešten u bolnicu

Sportal blic 12.07.2020
Naš čuveni košarkaški stručnjak inficirao se novim korona virusom. je bio pozitivan na testiranju na SARS-CoV-2 i zbog toga je smešten u bolnicu. Kako je objavio "Kurir", harizmatični trener se oseća dobro, ali je iz predostrožnosti, da bi se… »
Muta Nikolić u bolnici zbog korona virusa

Muta Nikolić u bolnici zbog korona virusa

Telegraf 12.07.2020
Poznati trener se trenutno oseća dobro, ali je hospitalizovan radi praćenja situacije. Miroslav "Muta" Nikolić (64) je bio pozitivan na testiranju na SARS-CoV-2 i zbog toga je smešten u bolnicu. Kako je objavio "Kurir", harizmatični trener se oseća… »

Vesti dana »