Povezane vesti
Italijanski infektolog: Epidemija je prošla, uspeli smo da izađemo iz krize
N1 Info 12.07.2020
Infektolog Mateo Baseti, direktor Klinike za Infektivne Bolesti u Đenovi, izjavio je da je epidemija kovid-19 u Italiji prošla i da se to vidi po brojevima. "Onaj ko prati epidemiološku situaciju u Italiji mogao bi pomisliti da smo još u jeku pune… »
Dr Baseti: Epidemija u Italiji prošla
Nova 12.07.2020
Infektolog Mateo Baseti, direktor Klinike za Infektivne Bolesti u Ðenovi, kaže da je epidemija kovida 19 u Italiji prošla i da se to vidi po brojevima. “Onaj ko prati epidemiolosku situaciju u Italji mogao bi pomisliti da smo jos uvek u jeku pune… »
Italijanski infektolog o koroni: Epidemija kovida-19 je prošla, insistiranje na negativnom samo plaši ljude
Kurir 12.07.2020
Infektolog Mateo Baseti, direktor Klinike za Infektivne Bolesti u Ðenovi, kaže da je epidemija kovida 19 u Italiji prošla i da se to vidi po brojevima. "Onaj ko prati epidemiolosku situaciju u Italji mogao bi pomisliti da smo jos uvek u jeku pune… »
Vesti dana »
Završena grupna faza SP, poznati svi parovi šesnaestine finala
Radio 021 pre 6 minutajoš 26 povezanih
Vučić na prikazu novih sredstava Vojske Srbije u Batajnici i na Pasuljanskim livadama
RTV pre 41 minutajoš 2 povezane
Na današnji dan, 28. jun: Rođeni Žan-Žak Ruso, Luiđi Pirandelo, donet Ustav Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca...
N1 Info pre 6 minutajoš 3 povezane





