Povezane vesti

Iva otkrila kako će potrošiti 50.000 evra, pa pomenula Filipa: Ne znam opstalu vezu na daljinu...

Iva otkrila kako će potrošiti 50.000 evra, pa pomenula Filipa: Ne znam opstalu vezu na daljinu...

Telegraf 12.07.2020
Grgurevića je sumirala utiske nakon pobede u "Zadruzi 3" Hrvatica Iva Grgurić pobednica je treće sezone rijaliti šou programa "Zadruga", što je čini bogatijom za cifru od 50.000 evra. Nakon trijumfa i pobedom koju je odnela u duelu sa Markom… »
Iva Grgurić otkrila kako će potrošiti 50.000 evra, a evo čime će se baviti nakon pobede u "Zadruzi 3"!

Iva Grgurić otkrila kako će potrošiti 50.000 evra, a evo čime će se baviti nakon pobede u "Zadruzi 3"!

Alo 12.07.2020
Ovo je njen adut! Sinoć je kao bomba odjeknula vest da je nova pobednica treće sezone rijalitija "Zadruga 3" Ona se izdvajala kao jedan od favorita, a za portal je progovorila o svojoj o pobedi i učešću u rijalitiju. - Nisam očekivala pobedu, moram… »
"Neka me je tih 40 ljudi mrzelo i gazilo 10 meseci, ali mi je bitno...": Iva nakon pobede u Zadruzi

"Neka me je tih 40 ljudi mrzelo i gazilo 10 meseci, ali mi je bitno...": Iva nakon pobede u Zadruzi

Telegraf 12.07.2020
Grgurevića je sumirala rezultate nakon pobede u rijalitiju. Hrvatica Iva Grgurić pobedila je u rijalitiju "Zadruga 3". Nakon trijumfa, ona je iznela svoje utiske o svemu što joj se na imanju u Šimanovcima dešavala ovih 10 meseci. Iva ističe da nije… »

Vesti dana »