Povezane vesti

Fudbaler Partizana doživeo pravu dramu: Četiri dana nije mogao da ustane iz kreveta: Čuvajte se!

Fudbaler Partizana doživeo pravu dramu: Četiri dana nije mogao da ustane iz kreveta: Čuvajte se!

Sportal blic 12.07.2020
Fudbaler Partizana Aleksandar Šćekić bio je pozitivan na korona virus i imao izražene simptome, ali se na sreću uspešno oporavio. je crnogorskim medijima otkrio kako oporavak od Kovida-19 nipošto nije bio lak, te da ga je virus u potpunosti slomio… »
Fudbaler Partizana: "Posle finala Kupa nisam mogao da ustanem zbog virusa"

Fudbaler Partizana: "Posle finala Kupa nisam mogao da ustanem zbog virusa"

Sportske.net 12.07.2020
Nije mu bilo lako... Fudbaler Partizana Aleksandar Šćekić uspešno je preležao koronavirus, a otkrio je i kako se osećao tokom bolesti. "Osetio sam neprijatnosti nakon finala Kupa. Sve je ukazivalo na koronavirus. Testiran sam i nalaz je bio… »
Vezista crno-belih otvorio dušu: Neuspešna sezona za Partizan, vreme je da prekinemo sušni period

Vezista crno-belih otvorio dušu: Neuspešna sezona za Partizan, vreme je da prekinemo sušni period

Hot sport 12.07.2020
Defanzivni vezista Partizana Aleksandar Šćekić poručio je da mu je lepo u Humskoj i da planira da ostane u crno-belom dresu i sledeće sezone. Reprezentativac Crne Gore je svima poručio da virus shvate ozbiljno, jer se lično uverio koliko može da… »
Šćekić: Godina bez trofeja ne može da bude dobra za Partizan

Šćekić: Godina bez trofeja ne može da bude dobra za Partizan

Mozzart sport 12.07.2020
„Osetio sam neprijatnosti nakon finala Kupa, sve je ukazivalo da je korona“, kaže Crnogorac. Titula. Nedosanji san za većinu fudbalera u igračkom kadru Partizana. Prošle sezone nisu uzeli ni utešnu nagradu, Kup Srbije. Samim tim, sezona koja je… »

Vesti dana »