Povezane vesti

F1: Hamilton pokorio Štajersku, katastrofa Ferarija

F1: Hamilton pokorio Štajersku, katastrofa Ferarija

Auto blog 12.07.2020
Kako prenosi Sport Klub, vozač Mercedesa Luis Hamilton trijumfovao je na Velikoj nagradi Štajerske, drugoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Šestostruki svetski šampion je na stazi „Red Bul ring“ upisao svoju 85. pobedu u karijeri, što… »
Mercedes "ubio" rivale u Štajerskoj: Hamilton prvi, Botas drugi, ostali su "boranija"

Mercedes "ubio" rivale u Štajerskoj: Hamilton prvi, Botas drugi, ostali su "boranija"

Telegraf 12.07.2020
Britanac ostvario prvu pobedu u ovogodišnjem šampionatu. Druga trka u šampionatu formule 1 na stazi "Red Bul" ring u mestu Spilberg u Štajerskoj, Austrija, dominantno je pripala svetskom šampionu Luisu Hamiltonu, koji je nakon jučerašnje 89. "pol"… »
Ferari doživeo najveći maler, Hamilton slavio u Štajerskoj (video)

Ferari doživeo najveći maler, Hamilton slavio u Štajerskoj (video)

Mozzart sport 12.07.2020
Koban start po čuveni tim. Drugu trku u sezoni Formule 1, Veliku nagradu Štajerske, obeležile su dve scene: prva je pobeda Luisa Hamiltona, njegova 85. u karijeri, a druga je incident u prvom krugu, u kom su učestvovali vozači Ferarija Šarl Lekler i… »
Hamilton kralj Štajerske, potpun trijumf Mercedesa

Hamilton kralj Štajerske, potpun trijumf Mercedesa

Nova 12.07.2020
Luis Hamilton, šampion sveta u Formuli 1, pobednik je trke za Veliku nagradu Štajerske, druge u ovogodišnjem šampionatu najbržeg karavana. Britanac je tako stigao do prve pobede u ovoj sezoni i ukupno 85. u karijeri i samo mu još šest nedostaje da… »
Ferarijev tragičar: Razočaran sam u sebe, izneverio sam tim

Ferarijev tragičar: Razočaran sam u sebe, izneverio sam tim

Nova 12.07.2020
Šarl Lekler, vozač Ferarija, oglasio se posle trke za Veliku nagradu Štajerske u kojoj je već u prvom krugu napravio grešku koja je skupo koštala njegov tim. Lekler je u krivini pokušao da pretekne klupskog kolegu Sebastijana Fetela, a kako za to… »
Novi šok u formuli 1: Hamilton osvojio pol poziciju, a nije svestan šta ga čeka: Ako uradi ovo na Hungaroringu, može i u…

Novi šok u formuli 1: Hamilton osvojio pol poziciju, a nije svestan šta ga čeka: Ako uradi ovo na Hungaroringu, može i u…

Sportal blic 11.07.2020
Vozač Mercedesa Luis Hamilton osvojio je pol poziciju pred drugu trku ovogodišnjeg šampionata Formule 1., Veliku nagradu Štajerske, Britanac je na na stazi "Red Bul ring", uprkos velikim padavinama, ubedljivo stigao do 89. pol pozicije u karijeri, sa… »

Vesti dana »