Povezane vesti
"Ljudi, uozbiljite se! Ne smem da napišem koliko ih preživi respirator!"
Mondo 12.07.2020
Doktorka koja radi u kovid ambulanti opisala kako izgledaju smene zdravstvenih radnika dok traje epidemija i uputila važnu poruku svima! Doktorka koja radi u kovid ambulanti opisala kako izgledaju smene zdravstvenih radnika dok traje epidemija i uputila… »
Poruka doktorke danijele iz kovid ambulante: Ne smem napisati koliko pacijenata preživi respirator! Ljudi, uozbiljite se
Kurir 12.07.2020
Danijela Musulin radi u kovid ambulanti, i njena smena traje i po 12 sati. Nema vremena za toalet, nema apetit. Njen status na Fejsbuku izazvao je mnogobrojne reakcije, a mi vam ga prenosimo u celosti. "Noć, 3 sata. Poslednji obrok 15 sati. Nemam apetit… »
Dr Danijela očajna: Vas je puno, nas malo, ne smem napisati koliki procenat ljudi preživi respirator
Telegraf 12.07.2020
"Vas je puno, a nas malo i mi se razboljevamo od te iste korone" Danijela Musulin provodi noć u kovid ambulanti. Dvanaest sati na nogama posmatra kolone pacijenata. Stiže joj tužna vest o smrti kolege od iste te bolesti protiv koje su se svi lekari… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 4 satijoš 1 povezana