Povezane vesti

Vučić o koroni, protestima, Kosovu: Došao sam da zamolim ljude da budu odgovorni, i pobedićemo koronu

Vučić o koroni, protestima, Kosovu: Došao sam da zamolim ljude da budu odgovorni, i pobedićemo koronu

Kurir 12.07.2020
Povodom lažne objave Emanuela Makrona na društvenim mrežama, da je pristao da prizna Kosovo, predsednik Srbije Aleksandar Vučić u emisiji Hit tvit je rekao da je to lažna vest i da to svako zna. - Bilo je vesti koje su bile neverovatne, jedna laž… »
Vučić: Pobedićemo koronu, moja je greška što nismo uveli policijski čas

Vučić: Pobedićemo koronu, moja je greška što nismo uveli policijski čas

RTV 12.07.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zamolio je večeras sve građane Srbije za disciplinu i odgovornost. "Pobedićemo koronu, garantujem", rekao je Vučić u emisiji Hit tvit i objasnio da imamo dovoljno medicinske opreme i odgovorne… »
Vučić se povlači sa čela stranke, pozvao na disciplinu

Vučić se povlači sa čela stranke, pozvao na disciplinu

Nova 12.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je večeras u emisiji "Hit tvit" na televiziji Pink, gde je na samom početku govorio o tome da je bilo mnogo lažnih objava, kao i da pojedinci koriste eru društvenih mreža kako bi senzacionalizmom stekli… »
Sram ih bilo! Ovako je predsednik Vučić reagovao na tvrdnju da je dr Kon dobio stan u Beogradu na vodi

Sram ih bilo! Ovako je predsednik Vučić reagovao na tvrdnju da je dr Kon dobio stan u Beogradu na vodi

Kurir 12.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da niko od članova Kriznog štaba nije profitirao zbog borbe sa koronom i da su svi čestiti i odgovorni ljudi.ž Na opasku da se društvenim mrežama širi vest da je doktor Predrag Kon dobio stan u Beogradu… »

Vesti dana »