Povezane vesti

Jakšić: Putin štiti SPS, a Vučić je disciplinuje

Jakšić: Putin štiti SPS, a Vučić je disciplinuje

Nova 13.07.2020
Spoljnopolitički komentator Boško Jakšić je izjavio da "sve što smo sinoć čuli od predsednika Aleksandra Vučića, uključujući i njegovo mišljenje o izjavama Ivice Dačića, smatrajući ih glupim, jeste najotvorenija kritika, ako ne i napad na… »
Boško Jakšić: Putin štiti SPS, a Vučić je 'disciplinuje'

Boško Jakšić: Putin štiti SPS, a Vučić je 'disciplinuje'

Beta 13.07.2020
Spoljnopolitički komentator Boško Jakšić je izjavio agenciji Beta da "sve što smo sinoć čuli od predsednika Aleksandra Vučića, uključujući i njegovo mišljenje o izjavama Ivice Dačića, smatrajući ih glupim, jeste najotvorenija kritika ako ne… »
Đukić Dejanović o Vučićevim optužbama: SPS je bila savestan deo Vlade Srbije

Đukić Dejanović o Vučićevim optužbama: SPS je bila savestan deo Vlade Srbije

Danas 13.07.2020
Potpredsednica Socijalističke partije Srbije (SPS), Slavica Đukić Dejanović, kazala je agenciji Beta da sebe ne vidi u optužbama predsednika Srbije i vladajuće SNS, Aleksandra Vučića, na račun funkcionera SPS-a. Vučić je sinoć na TV Pink rekao… »
Vučić: Molim sve za više discipline i odgovornosti zbog korone, srećom večeras nema ni 500 ljudi na protestima

Vučić: Molim sve za više discipline i odgovornosti zbog korone, srećom večeras nema ni 500 ljudi na protestima

Blic 13.07.2020
- Molim ljude za odgovornost i disciplinu, kako bismo što pre pobedili koronu - rekao je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gostujući u emisiji "Hit tvit". Komenatarišući broj okupljenih na protestima u Beoghradu i drugim gradovima Srbije… »
Vučić: U SPS ima veliki broj funkcionera koji misle da sam im ja pokvario snove, jer ovako manje mogu da kradu

Vučić: U SPS ima veliki broj funkcionera koji misle da sam im ja pokvario snove, jer ovako manje mogu da kradu

Blic 12.07.2020
- U SPS-u imate funkcionerski deo, poštene ljude i one koji to nisu, imate najveći deo naroda koji je glasao za SPS, koji su dobri domaćini, ali ima i veliki broj funkcionera koji misle da im je Vučić pokvario snove - rekao je predsednik Srbije… »

Vesti dana »